Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, h a párom ne legyen ilyen önző?

Figyelt kérdés
Mindig csak a saját javát, nézeteit, véleményét tartja szem elõtt, ha èn valamit máskép gondolok vagy csinálnák rögtön el kezdi a saját gondolatát rám fele tukmálni, hiába próbálok kompromisszumra jutni ideg óráig eggyet ért velem, aztàn mégis csak a sajàtjàt fújja, meg õrjit ezzel. Lehetne ezen változtatni, vagy haggyam a fenébe?
2012. febr. 24. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszer egy ugyanilyen pasim. Még mellette gyereknek is nézett, és a végkifejlet a lett, h semmit se csinálhattam úgy hogy bele ne kötött volna hogy ez így úgy nem jó. Szinte erőszakkal kellett megszabadulnom mellőle, utána hetekig zaklatott. Javaslom, hagyd el és éld a saját életedet!
2012. febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mèg csak 2-3hònapja vagyunk eggyütt, de az elején teljesen màs volt, most meg mintha kicserèltèk volna.
2012. febr. 24. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen a természete, vagy elfogadod így, vagy elhagyod. Megváltoztatni nem lehet, mert ezek a dolgok az emberben benne vannak. Vannak ilyen tipusú emberek, akiknek mindig igazuk kell, hogy legyen, és nem hajlandók kompromisszumra. Melléjük megalkuvó ember kell, ha te nem ilyen vagy, akkor nem hiszem, hogy sokáig boldog kapcsolatban élhettek.


28/n

2012. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok: tudom nekem is ilyen volt a pasi, és később már mozdulni se tudtam, levegőt venni anélkül hogy bele ne pofázott volna mit hogyan csináljak. hagyd ott amíg nem lesz belőled marionettbábú!
2012. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem is hagyd ott! De azert mond el neki hogy miert szakitasz vele. Hatha a kovetkezo kapcsolataban jobban odefigyel majd a masikra is.
2012. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is igy gondolom, még nem beszéltünk errõl de màr elegendõször csalódtam benne ahoz, h el hagyjam, mert már elegem van a sok betartatlan igéretébõl meg az önzõségébõl.

Köszi a vàlaszokat, sokat segitettetek.

2012. febr. 24. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!