Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek h mar nem szeret... Hogyan tudhatom meg h meg mindig szeret es erdeklem?

Figyelt kérdés
Regebben mindig irt emailt, sms-t minden nap. Ha en irtam elobb mindig rogton igyekezett valaszolni. ez votl az elso gondolata h irjon es ahogy ideje engedte talalkozni velem hacsak meg egy par orara is. Az utobbi egy hetben viszont ha irok sms-t semmi valasz, irok emailt ha vmi munkval kapcs akkor jon csak valasz, ha hivom telefonon akkor mosolyog a hangja tehat orul, de neha erzem zavarban van. Mi lehet a baja?
2008. ápr. 9. 10:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Segitsetek legyszi!!! Felek h elvesztem de nem tudom h mit tegyek!!!!
2008. ápr. 9. 10:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy csak dolga van vagy nem tudom a legjobb lenne ha megkérdeznéd tőle , hogy miert nem ir vissza, miert csak akkor ha munkával kapcsolatos ? stb stb sok szerencsét :)
2008. ápr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Legjobb lenne ezt szemelyesen megbeszelnetek.Nezz melyen a szemebe es kerdezd meg tole hogy mi is valojaban a problemaja hogy par napja ezt teszi veled.Mond el neki mit erzel,biztosan ertekelni fogja.Kerd meg legyen veled oszinte.Es majd meglatod hogy mit valaszol.Sok sikert :)
2008. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom hogy ha a férfi érzi azt a lányon, hogy szereti és nem fogja elhagyni, már nem teper annyira. Nem mond szépeket, nem ír smseket. Ez az élet rendje, biztonságban érzi magát.
2008. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap kerdeztem tole de ugy vettem eszre h azok csak kifogasok, h dolgozik mert elotte is ugyanennyit dolgozott es ha eppen volt ures ket perce akkor elnezest kerve mindig jott ha megkesve is egy email vagy egy sms. mindig nagyon igyekezett. de a hetvege ota mintha ezt elvagtak volna. Tegnap bementem a munkahelyere h rakerdezek de sajnos nem mertem meg sem nyikkani es tudom h nem jo. ott voltam vagy 3 orat beszeltunk midnenrol de nem. es mar puszit sem adott ugy mint regen kifogas h a kamera latja, erdekes elozo heten nem zavarta a biztonsagi kamera. az olelese sem volt mar a regi nem az a szoros oleles hanem inkabb olyan volt mintha most ismerkedtunk volna meg es ez lett volna az elso randi. Tudom h beszelni kell vele es nem uszom meg csak nem tudom h h kezdjek neki, mert alapjaban veve felos lany vagyok, es felek egy ujabb kudarctol de tudom h igy sem jo... Koszonom a biztatast es ha van vmi otletetek akkor varom!!!!
2008. ápr. 10. 01:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat ez vagy monotonia miatt megunt, vagy valaki masrol van szo.figyelj ha megbantodsz jovbb most mint kesobb, annal fajdalmasabb. Az en pasim is picit ilyen volt, meg zarkozott, es valahogy kifaggattam..Most soka vizsgaja, nehez az egyetem, es ezt neki nehez megosztani a baratnojevel:) Lehet csak stresszes a munkatol, de beszelj vele felelem nelkul.Lehet pont olyan dologrol van szo, amire nem is gondoltal...Sok sikert!
2008. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!