Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk. Mi az amire a legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Mi az amire a legjobban vágytok?

Figyelt kérdés

Van már szexuális tapasztalatom.. Csak szeretnék valami olyat amitől a pasimnak meg áll az esze. Valami nagyon izgalmasat.

Mi az amire a legjobban vágytok?

15/L


2012. febr. 23. 23:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom...én speciel most leginkább egy nagy korsó sörre vágyom a legjobban...;)
2012. febr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

:) jajj de édesek vagytok. mindjárt elhányom magam!

kösz a semmiért!

2012. febr. 23. 23:44
 13/22 anonim ***** válasza:

Hát valami őrjítő fehérneműt esetleg. Szerezz be valami baby doll ruhát vagy valami szép fűzőt egy necc combfixel esetleg mellé valami melltartó... Na azzal leveszed a lábáról.


Vagy esetleg a kötözős szex. Már aki vevő rá. Persze, nem a verekedős megalázós akármi... Hanem csak szimplán a lányka kezit lábát kikötni az ágyhoz, és addíg falni amíg nem sikít az orgazmustól :D A kötél meg nem engedi elmenekülni :D

2012. febr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%

Csak egy normális szexet akarok, de sosem lesz belőle senki, az eddigi nőim mind tétováztak, így most nem járok senkivel, sokan nagyon fontosnak tartják a szüzességüket, de hgoy miért? elég nagy marhaság. Jó lenne egy olyan nő aki tényleg rendes és lehet vele finoman szexelni, mikor két test összegabalyodik annál nincs jobb a világon :)

20/F

2012. febr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy barátnőm, nagyon élveztem, hogy eszméletlenül kívánós volt. Legkülönbözőbb helyeken tört rá.

Súg bele egy áruház közepén, hogy eszméletlenül kívánod, és alig bírsz magaddal, előre kereshetsz egy alkalmas öltözőt. Vagy egy esti busznál a buszöbölben, hogy nem bírod kivárni míg hazaértek, annyira kívánod.

Nekem ez jött be a legjobban, hogy éreztem a barátnőm eszméletlenül kíván és legszívesebben mindig szexelne velem, bárhol is vagyunk.

2012. febr. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Súgd bele egy áruház közepén a fülébe...
2012. febr. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Egy másik lánnyal csináljátok hármasban.

Az minden férfinak bejön.

2012. febr. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
15 éves kis RIBANC te mással foglalkozz ne a keféléssel!! Valami cigány k*rva lehetsz, mi lesz belőled később??
2012. febr. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Pocsolya ugrónak:


"Csak egy normális szexet akarok, de sosem lesz belőle senki, az eddigi nőim mind tétováztak, így most nem járok senkivel..."


Ha sokan tartogatták a szüzességüket, akkor próbálkozz idősebb tapasztaltabb nőkkel. Hazudj pár évet a korodat illetően, hátha bevágódsz valakinél.

2012. febr. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

02:13


Bocsánat! De akinek nem tetszik a kérdés,ne is írogasson hülyeségeket!

És nem vagyok cigány sem kúrva... Csak szerencsés hogy ilyen jó és odafigyelő fiúm van akit nagyon szeretek,és csak megszerettem volna lepni ...

Ja,és nem kell mások életében turkálni,csak mert ennyire kedves vagy meg minden! :)

2012. febr. 24. 02:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!