Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyszerűen sajnálom meg mondani a fiúk nagy részének hogy nem lehet köztünk semmi?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem visz rá a lélek,most is van két fiú,mind a kettő nagyon aranyos meg külsőre is bejönnek de nem akarok tőlük semmit,igazából egyikhez sincs kedvem. (sőt jelenleg egy pasihoz sincs kedvem,tök jó kötöttségek nélkül lenni) De ezt hogy mondjam meg nekik?

17/L


2012. febr. 23. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha lehet, egyértelműen. nem szeretném holnap azt a kérdést látni, hogy szemeztem egy lánnyal, de ő mással is szemez, és akkor most ki tetszik neki?
2012. febr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg nekik kerek perec, mert ez így kökemény friend zone
2012. febr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lila nyuszi ***** válasza:
90%
Nem akarom lekötni magam, de te szupi pasi vagy, találsz olyan lányt aki nagyon örülne neked, ennyi lenne.
2012. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így. Nem akarsz kapcsolatot, kész. Gondolj arra, mennyivel nagyobb kegyetlenség hitegetni őket.
2012. febr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Hát ez egy rossz szitu. Nekem is volt már ilyen.

Volt egy fiu akivel szeptemberben öszeismerkedtem,ő kb. 400km-re lakik tölem.(én nem élek Magyarországon). Azota álandoan írogat facebook-on. Sok mindent elmesélt nekem magárol és szerintem nagyon jószívü,normális.. És meg is tetszet,de az elég gáz mert nekem van fium akit tisztaszívből szeretek.

Az volt a legrosszabb mikor elolvasta az üzenetteiimet.. Nagyon félre értete a dolgot. De minden rendben van,mostmár.

De neked csak annyit szeretnék mondani hogy jól gondold át hogy mit szeretnél,és adig ne enged hogy közelférközenek a szívedhez. :)

2012. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ájron ***** válasza:
Legalább érdekel, és nem akarod megbántani őket. :-D Ez ritkaság számba megy. Viszont a legjobb az lenne, ha megmondanád nekik, hogy mi a helyzet. nagyon rossz kétségek közt tengődni ilyen esetben.
2012. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!