Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek sikerült valaha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek sikerült valaha egy volt párotokkal valóban tiszta lappal indítani?

Figyelt kérdés
A volt barátomba még a mai napig szerelmes vagyok és azt hiszem, hogy ő is belém, de nem keressük egymást, mert tudjuk, hogy annyi féle sérelem történt 2év alatt, hogy újra előjönnének.Legalábbis én így gondolom és ezt mondtam neki is.Viszont egyszerűen ezt nem bírom elfogadni, hogy szeretjük egymást és a sok hülyeség miatt nem tudunk együtt lenni.De hiába, ami történt az megtörtént és biztos veszekedés idézne elő ismét.Nem hiszek, az ilyen nagy újrakezdésekben,mondják, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta jó, de kíváncsi vagyok, hátha van valakinek valami tippje, vagy csak egy jó történet is segít ezzel kapcsolatban.

2012. febr. 23. 21:49
 1/6 anonim válasza:
100%

Tisztalap nincs! egy hevesebb vitánál egymáshoz vágtok úgyis minden régi dolgot!

Amúgy meg vmi miatt csak vége lett...

2012. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltelik egy pár hónap, amíg egyáltalán nem beszéltek, és nem is szövögeted hogy majd összejöttök, akkor igen. Viszont akkor már nem is érdekel a dolog. Szóval ne reménykedj, majd kiderül. Foglald el magad valamivel.
2012. febr. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Igen,sikerült.1,5 évig voltunk együtt először,aztán 1 évig semmi és január 17.-én újrakezdtük.Azóta is jól megvagyunk.Összekaptunk már,de nem a múltban kell élni,így nem dobálunk egymás fejéhez régi dolgokat.
2012. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem lehet.

Bár az én esetem egy kicsit már, de mégis hasonlít. Volt egy régi szerelmem, akivel valamiért a kapcsolat megszakadt. Bár felejteni próbáltam, mégis valahol ott rejtőzött bennem, hogy ő az akivel le tudnám élni az életem. De sokat vívódtam, és volt pici dac is, pici azért se, hülye elvek amiket mások terjesztenek, hogy nem szabad semmit újrakezdeni stb. Ő sem tudta mit akar, holott a jó viszony a tartalmas beszélgetések megmaradtak, nagyon egy hullámhosszon voltunk.

És én barom mit tettem? Jött egy lány, aki látszólag nagyon rendben volt, és annyira jó volt minden... De látszólag, és ez a látszólagos kapcsolat mely aztán házasság lett annyira megromlott, és utólag szerintem csak a reménytelenség érzése tartott mellete, és annak ellenére, hogy szerettem, mégis a régi varázsa ott volt bennem, ha beismertem ha nem. Ahányszor veszekedtünk, mindig eszembe jutott, hogy vele bezzeg milyen jól megvoltunk. Aztán sok vívódás után elváltam, mert láttam, hogy ami van nem tartható és ő is én is csak felőröljük magunkat.

És ma mi van velem? Boldog vagyok a régi szerelmemmel, és babát várunk, és nem bántam meg.

tudod fére kell tenni néha a dacot, és a mások okosségait, a ti érzésetek és a ti volt vagy lehetséges kapcsolatotok az a ti világotok, hiába okoskodik más bele.

2012. jún. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 4. válaszoló története nagyon szép és hidd el, örülök, hogy erre is van példa. Azonban jó észben tartani azt is, hogy nem mindenki esete ugyan olyan. Több évig tartó kapcsolatom után én is sok ilyen történetet olvasgattam, mert megnyugtatott, jó volt érezni, hogy igen, van ilyen szerelem, de elkezdtem azon gondolkozni, hogy a miénk is lehet ilyen szerelem. Újrakezdtük, de megint szakítottunk, ugyan az volt az ok mint a legelsőnél.

De ha nem próbáljátok, honnan lehetnétek biztosak abban, hogy nem működne?!

2012. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk nem sikerült. vissza tért a múlt.

veszekedés. feszültség. unalmas párkapcsolat.

megcsalt újra. és persze iszik mint egy állat.

minek enni a melegített káposztát ha rossz az íze is már.

2017. dec. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!