Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar velem beszélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem beszélni a barátnőm facebookon, meg soha sem ír sms-t. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Én szoktam neki írni sms-t ő válaszol, aztán magától sosem ír.Meg nem is jön fel facebookra, hogy beszélhessünk, mint régebben.Pedig tudja, hogy fenn vagyok.Nem is beszéltük úgy igazából 4 napja.4 nap alatt egy sms váltás.Nem tudom miért nem ír magától is egy sms-t.Meg hogy miért nem akar velem facebookon beszélni.Élőben meg minden rendben köztünk.Csak hétvégén tudunk találkozni suli miatt.

17/f

5 hónapja vagyunk együtt


2012. febr. 23. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez.... GÁÁZZZ!!

Közbe érezd a hangsúlyt ahogy Barney mondja.

2012. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A helyedben felhívnám. Lehet valami civil baja van, és nincs jó kedve. Hívd fel, érdeklődj felőle.
2012. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd fel, még most. Csak így tudod meg, hogy mi is a helyzet.
2012. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nincs pénze a kártyámon, max smsre.spórolok nagyon.

de 5 hónap után itt tartunk, hogy nyilvánvalóan nem akar beszélni velem.

2012. febr. 23. 19:55
 5/9 anonim válasza:
Akkor tötltesd fel a kártyád! HAHÓÓ! A lánynak nagy baja lehet, és amúgy is... Egy lány írjon sms-t??? Na de kérlek...
2012. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi az hogy egy lány írjon smst??? igen b.zmeg TI IS ÍRHATTOK NÉHA EGY RONGYOS SMS-t.. az ilyenek mint te meg sem érdemlik hogy valaha is pasijuk legyen...
2012. febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet épp nem volt ideje kufirc alatt SMS-t írni neked (:
2012. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet neki sincs pénz a kártyáján, vagy nincs facebook közelébe!Lehet a barátaival..vagy szüleinek segit!
2012. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
felhívtad?
2012. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!