Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Testverem bevallotta h leszbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testverem bevallotta h leszbi mit csinaljak?

Figyelt kérdés
a helyzet az hogy tesom bevallotta h leszbi es le is fekudt valakivel. Hamarosan visszamegy szulofoldjere... Es nekem ez nem tetszik. Rossz hatasal van ra az a no. :S nem mondom el senkinek de tudnia kene rola egy bizonyos szemelynek. Nem fogom neki elmondani. De help mit tegyek? Nem akarom h elrontsa az eletet. :S
2012. febr. 22. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el és szeresd továbbra is testvéredként. Szerintem ne a nemi beállítottság befolyásolja a kapcsolatotokat. Az ő döntése, ezt tiszteletben kell tartani :)
2012. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Legfeljebb te ronthatod el az életét ezzel a hozzáállással. Hadd döntse el ő, mi és ki teszi boldoggá.
2012. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Jobbára semmit nem kell tenned, maximum tanácsot adhatsz neki, de nem avatkozhatsz az életébe, nem vagy Dredd bíró.

Semmi közöd a szexualitásához, ahogy neki sem kell megosztani ezeket az új élményeket feltétlenül. Az élete nem megy tönkre, mert nem tömik a muffot, ezt remélem, te sem gondolod komolyan.

Ha ennek ellenére nem teszik, és a hangok a fejedben is azt mondják, verd el egy szívlapáttal a hátsó kertben nevelési célzattal, hátha antileszbi lesz tőle. Vagy mit szeretnél? Még egyszer leírom, hogy tiszta legyen. Az életét nem befolyásolja, hogy mi van a muffban, éppen ezért SEMMI KÖZÖD HOZZÁ. Véleményt sem mondhatsz, mert a testvéred. Maximum tanácsot. Azt, hogy mi a véleményed, az meg a te dolgod, tartsd magadban. pont.

2012. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Örülj, hogy megbízik benned és elmondta. (Nem kell "bevallani", mivel nem bűn, tudod.) Szeresd ugyanúgy tovább, mint eddig, és bátorítsd, ha szüksége van rá.

2012. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tudom tudom teljesen igazatok van. De nem is ez a baj. Egyre r*bancosabban viselkedik. Es ez amiatt a no miatt van. Az a baj h vele :( ... Nagyon koszi az eddigi valaszokat sokat segitettetek :) es enis ugy gondolom mint ti ahogy mar mondtam. De ... De... Ne pont vele :( miert pont vele!? Ribancot csinal belole! :'( nem akaroom. ... Ahh de most nem irom le h miket csinal... Minden szarba belerangatja. :(
2012. febr. 22. 22:01
 6/9 anonim válasza:
100%
És ha elmondanád a tesódnak h semmi bajod az identitásával,de nem tetszik , hogy rossz irányba sodorja, és hogy megváltozott. Lehet h megsértòdik kicsit (nem biztos ) de az a lényeg h higgadtan beszélj velle . Ha elsőre nem is ért meg el fog rajta gondolkodni.
2012. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2012. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat :) most nem irom le mennyi idos
2012. febr. 22. 23:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig nem mindegy, hogy 13 vagy 43 :D Ha 17 alatt van, nem biztos, hogy az is marad...
2012. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!