Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom miért nem szedi le az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért nem szedi le az exével készített közös régi képeket a közösségi oldalról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párommal 2 hónapja vagyunk együtt, minden rendben van köztünk, de mégsem szedi le sem az exe, sem ő, a közös csókolózós képeket, pedig azóta többször bejelentkezett az oldalra mindegyikük.Elbizonytalanít teljesen, hogy valami még lehet köztük. Szerintetek mit tegyek? Merjek szólni neki, hogy ez zavar vagy fojtsam el a zöldszemű szörnyeteget magamban?



2012. febr. 22. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szólj neki, de csak finoman. nehogy már ez miatt vesszetek össze
2012. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van ötleted, hogy vezessem fel a témát? Nekem is elég kellemetlen ez a dolog, mert nem akarok uralkodó hárpiának tűnni.
2012. febr. 22. 21:10
 3/11 anonim válasza:
szerintem ha 2 honapja vagytok egyutt es meg o nem jutott el arra a pontra hogy leszedje magatol akkor ott valami gubanc lehet.Szerintem egyenesnek lenni a legjobb.Tudom igy kivulrol konnyu beszelni de ha meg akarod menteni a kapcsolatot akkor fontos az egyenesseg...folleg 2 honap utan;)
2012. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem hasonló volt, csak én voltam a hibás:)

A barátom fogta magát és elmondta mennyire zavarja, h kint van nekem egy közös kép a másik fiúval (hozzáteszem, én tényleg feledékenység miatt hagytam kint, mert sok képem van, és nem gyakran nézegetem őket, az kint maradt). Én meg tökre elszégyelltem magam, hiszen érthető, hogy ezzel megbántottam, bocsánatot kértem és leszedtem.

Én is azt javaslom, hogy ülj le mellé és kedvesen kérd meg, hogy szedje le.

2012. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
É pl nem is tudom le venni, mert be*zart a myvipem,állandóan email-cím visszaigazolást kér,nem enged el az oldalról....Nem biztos hogy a te párod foglalkozik ilyesmivel egyáltalán.
2012. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérd meg finoman, hogy szedje le, érthető, hogy zavar. És ha nem akarja leszedni, na akkor ott már baj van!
2012. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, beszélni fogok vele.Érdekes módon facen rakott fel rólunk közös képet és ott az ex nincs is fenn neki , de iwiwen sajnos fenn maradtak a régiek. Ez nem is zavarna, hiszen az a közösségi oldal már haldoklik, de a tudat hogy azóta egy csomószor bejelentkezett mindkettő, és egyik se jutott el addig hogy leszedje..Ismerősök meg kérdezik hogy most akkor kivel jár, én meg azt sem tudom mit makogjak..
2012. febr. 22. 21:28
 8/11 anonim ***** válasza:

mondd meg neki finoman, hogy ez téged zavar. de nem kell idegeskedned ezeken a dolgokon. nyilván nem foglalkozik velük különösebben. nekem is biztos van még kint képem olyan emberrekkel akikkel már nem is barátkozok, vagy iylesmi (tudom,nem ugyanaz, csak szeretném ha látnád, hogy ez nem jelent semmit)

ráadásul pasi, gondolom nem az a legnagyobb baja, hogy ilyen meg oylan képek vannak fent róluk közösségi oldalakon.


akkor van baj, ha nem akarja leszedni őket.

2012. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem ne aggódj... az én párom is fenthagyta az iwiw-en a képeket, de face-en a mi közös képeink vannak.

iwiw-re kb. 2hetente néz, az excsajnak meg már van pasija és szóba sem állnak egymással.

az iwiw döglődik, senki nem foglalkozik már vele. nekem is v.mi kétéves képem van, annyira nem érdekel.

2012. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mivel magyarázza hogy nem szedte le magától! Ez elég nagy báksziság szerintem, én semmiképp sem hagynám szó nélkűl!
2012. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!