Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Őszinte, hűséges, lelkiismeretes, segítőkész, figyelmes, határozott, van önbizalma, szenvedélyes, intelligens, elfogadja, hogy egy csalódás következtében vigasztalásra volt szükségem, nyugisabb típus, csendesebb helyeket szereti, mindent meg lehet vele őszintén beszélni, nem előítéletes.


Külsőre, normális, vékony alkat, 175től 185cm, 68-80kg, rövid hajú, igazi hófehér bőre van, természetesen szőrtelen mellkasa, naponta vagy másnaponta mos hajat, 17-23 éves.


2012. febr. 22. 20:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Óóóó ez semmi!!!


ennél én sokkal jobb vagyok!!!

2012. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok:)
2012. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
20:45 Nincs, csak ezt szeretem, imádok a pasi hajában matatni. :D
2012. febr. 22. 20:48
 24/36 anonim ***** válasza:
Ba..ki nekem is szőrös a mellkasom:( Pedig ezen kívül minden stimmel, a francba.
2012. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

rám is sok minden illik a felsorolásból.....de, egy kicsit álomvilágban élhetsz, h egy halom felsorolás alapján keresel barátot.és mi lesz ha nem találsz pont ilyet?...költői kérdés volt.


ui.:"természetesen szőrtelen a mellkasa" ezen felröhögtem, pedig nekem sajnos még ilyen:( ;)


19F

2012. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, minden feltételnek megfelelek, kivéve a nem előítéletesnek. Mondjuk az előítélet olyan érdekes kifejezés, hiszen nem is előítéletről van szó, inkább utóítéletről.
2012. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



Ezt nem te indítottad véletlenül?!; ))

2012. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

mind igaz rám, azzal a kivétellel hogy kicsit magasabb vagyok, meg önbizalmam nincs a csajok terén, de minden máshol van. ezt majd a leendő bnő feladata lesz helyre rakni :)

nem nagyon járok sehova, így még a lányoknak esélyt sem adok hogy nézzenek, de ez semmi, még magamnak sem. ha netalántán elmegyek valahova, megnéznek.

2012. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
honnan tudsz rólam ennyi mindent? ilyen vagyok csak a testsúlyomat tévesztetted el! :) szerintem Te ismersz valahonnan!
2012. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
A külső és a kor nem stimmel,egyébként leírtad,hogy milyen a párom. :)
2012. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!