Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit szerelmes? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nem rég szakítottunk. Én mondtam ki a végét, de azért, mert bántott, amit mondott. Azt mondta, hogy nem annyira szerelmes belém, mint én belé. Sztetek van ilyen? Kicsit szerelmesnek lenni?
2012. febr. 22. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább többféleképpen meg lehet élni.
2012. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen, és jól tetted, hogy szakítottál vele.
2012. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Végül is a döntésem szerintem az ő érdekében volt. Ha nem szeret úgy, ahogy én őt, akkor nem bízhatok benne. Azt meg nem akarom, hogy megcsaljon... köszönöm a gyors válaszokat.
2012. febr. 22. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
arra, hogy két ember egyformán szeresse egymást, nagyon kicsi az esély. a legtöbbször valamelyik fél "jobban" szereti a másikat, valószínűleg a lány csak megjegyezte, hogy "több" szeretetet adsz neki, mint amennyit ő tud adni neked. nem kicsit szerelmes, hanem még nem olyan mélyek az érzései, de ezek szerint már nem is lesz mélyebb. tudod, van akinek idő kell, bár lehet, hogy ebből nem lett volna igazi, nagy, lángoló szerelem sose, most már nem tudhatod meg..
2012. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én e téren végletekben gondolkodom,bár lehet,hogy ez hiba,de én a következőképpen látom a dolgot:

-Nincs olyan,hogy kicsit,vagy nagyon szeretni,egyszerűen olyan létezik számomra,hogy szeretni,avagy nem szeretni.A hőfokot persze sok tényező alakítja,de számomra ezek a kifejezések:kicsit/nagyon nem helytállóak.Szeretlek,vagy nem szeretlek.Ennyi.

-Egyébként pedig szerintem jól tetted,hogy szakítottál a lánnyal,mert valószínűleg nem tudta viszonozni a Te iránta táplált érzéseidet.Tehát egyoldalú szerelem volt minden bizonnyal.

2012. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!