Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha életed szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha életed szerelme arra készülne, hogy összeházasodik valaki mással?

Figyelt kérdés
Megpróbálnál valamit tenni? Elmondanád, hogy réges-rég óta szereted? Hogy mielőtt ezt a döntést meghozza, tudjon róla, vagy nem zavarnád össze?
2012. febr. 20. 22:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
széjjelvernék valakit. de nem tennék semmit, mert akkor csorbulna a büszkeségem. dacolnék és megvonnám a vállam, mint akit nem is érdekel.
2012. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
ha nem tudná hogy szeretem(bár úgyis elmondanám) akkor elmondanám neki, majd hagynám.. kivéve ha nem választ engem, bár ennek elég kicsi az esélye.:D
2012. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes voltam egy srácba 2 évig, de ő nem vett észre, barátnője volt.

1 év múlva ő is belém, szintén 2 évig, akkor én jártam mással.

A barátnője most a menyasszonya. Nem tudom, érez e még valamit irántam, de amég nem voltam kapcsolatban, gyakran felkeresett chaten, hogy látni szeretne. (Nincs és nem is volt viszonyunk)


Mit tennék/teszek?


Örülök a boldogságának. Ha a barátnőjét választotta, hát legyen. (Tudja, hogy éreztem iránta.)

Legyenek boldogok, ő tudja, mi a jó neki. :)

2012. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Küzdenék, mert még 1x nem tudnám elveszíteni azt akit szeretek ! Van egy ilyen film: Boldogító talán.. Nézd meg, motiválni fog:)
2012. febr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

22:39


Szerintem egy ember csak úgy hozhat felelősségteljes döntést, ha minden ténnyel tisztában van. Márpedig vélhetően nem tudja a srác, hogy te még sokat gondolsz rá, és mivel beírtál ide szerintem még érzel valamit iránta, talán a menyasszonya helyében is lennél. És ki tudja, talán ha tisztában lenne mindennel, máshogy döntene.

Mert ez zavar engem is. A világ legnagyobb balekje lennék én is meg a lány is, ha pusztán azért nem egymást választottuk, mert nem mondtunk el mindent egymásnak időben. (Persze ennek kicsi az esélye, de a pici esély is esély)

2012. febr. 20. 23:39
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elvileg azért házasodnék, mert SZERELMES vagyok, nem azért, mert éppen a vőlegényem volt kéznél, és eldobnám bármilyen más lehetőségért.
2012. febr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi a manó :D - Így kezdődik egy fentebbi válasz.

Na ebben a válaszban teljesen magamra ismertem. Volt egy lány akit hosszú évek óta ismerek, jó barátok voltunk, tisztába voltunk egymás jó és rossz oldalaival. Teltek múltak az évek, és azon kaptam magam, hogy többet kezdek érezni iránta. Megjegyzem előtte mindekettőnknek volt kapcsolata.

Na de térjek vissza, szóval nem mondtam ki, de éreztettem. Ő nem tudta mit akar, és én nem akartam rámenős bunkó lenni. Többször próbálkoztam, és sikertelenül. Nem voltam szerelmes, mégis éveken át éreztem, hogy vele el tudnám képzelni az életem, és nagyon édes volt :)

De az elutasítások miatt szomorú voltam, és adódott egy lány, aki hirtelen jött, megszerettem. A kapcsolatunkban is sokat vitáztunk, és bár nem voltam magamban biztos, feleségül vettem. Reméltem, hogy jó lesz. Hát nem az... Ennek hosszú lenne belemenni a részleteibe.

De egyszer a régi felbukkant, beszélgettünk és ma ő is bánja, hogy nem adott esélyt nekem, én meg azt, hogy nem vártam. Ő biztos lett volna, hisz ismertem egyszerű emberként, barátként is, nem csak a kapcsolati szépitgetéseit.


Én azt tanácsolom mondd meg neki, ha téged kell válasszon téged választ, ha nem nem, de legalább nem fogod egy életen át bánni...

2012. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!