Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a véleményetek arról, ha egy fiút rengeteg dolog érdekel és sokat kérdez? Mármint nem úgy, hogy nem hagy szóhoz jutni, csak kíváncsi és érdeklődik sok minden felől?

Figyelt kérdés
Huszonéves srác vagyok és csomószor azt vettem észre, hogy leginkább én kérdezem az embereket, de tőlem nem kérdeznek. :)
2012. febr. 19. 16:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Amatőr szinten, de író vagyok. Sokban egyetértek a véleményeddel, de azért nem kell így kisarkosítania mondandót. Én nagyon sokszor vagyok egyedül és merülök el a gondolataimban, amik nem a forma-1 csak és nem a zene. Amiket említettem, az is én vagyok, hiszen a szenvedélyem. De mindemellett végletekig egy komoly és céltudatos ember vagyok, az internet átka pedig az, hogy azt vesszük észre, amit látni akarunk, a sorok közt olvasni nem sokan vagyunk képesek a neten. Értékelem az őszinteségedet, és azt, hogy rávilágítottál arra, amit magamtól is tudok. Ám áruld el: ha én elkezdek mesélni egy körben a saját lelki világom mélységiről, arról, amik velem történtek az évek során, szerinted érdekelni fog valakit? Pont az általad említett médiafosságok miatt szerintem 30 emberből 1-et ha valójában érdekelni fog. Mégis keresik a társaságomat és szeretnek, úgy érzem. De pont ezért nem akarok tolakodó lenni és rákérdezni emberek lelki dolgaira a legmélyebb, személyes szinten, mert úgysem fognak mesélni. Maguktól sem és ha megkérdezem, akkor sem. Mondd, miért felszínes az, hogyha beszélgetsz a világban történő dolgokról? Hiszen a világ része vagy. Én is rühellem a médiát, meg a süketelést. Én nem ráerőltetem a mondandómat a másikra, csak beszélek róla, ha azt látom, hogy ez érdekel valakit. Rengeteg emberen segítek, mindig szívesen meghallgatom a bajaikat és önzetlenül állok hozzájuk. Mégsem mondom fel soha nekik, mert akkor sz@rt sem érne. Nem magamért teszem, hanem értük. De szerintem semmi értelme összeülni csak azért, mert mást nem találnak helyettem, és csak azért, hogy közösen hallgassunk. Hallgatni egyedül is tudsz.
2012. febr. 19. 18:20
 12/13 anonim ***** válasza:

szerintem te magamutogató vagy, szeretsz beszélni magadról, kitárulkozni, mástól is elvárnád ezt, de mások nem ilyenek


még szerencse, hogy vannak semlegesebb témák, amik nem kellemetlenek másoknak: ezek a közhelyek


te meg a saját lelkedről is beszélsz, ami mást nem biztos, hogy érdekelni fog, csak udvariasan végighallgat és bólogat

csak neki ne kelljen magáról beszélni... :)

az emberek többsége nem is tud magáról beszélni, mert nem tanulta meg, az a pszeudo világ, amit rá öntenek, az az igazi közege, a bulvár, a média, a sportok, internet


én nem tartom rossz dolognak a netet, csak éppen annyira, mint a könyveket

tudni kell választani, válogatni, szűrni az információkat

azért, mert valamit kinyomtatnak papírra, még nem lesz értelmes, fontos információ, érték

lehet könyvben találni orvosi szakkönyveket, egyetemi tankönyveket meg szemetet is, ponyvát, Leslie L Lawrence és más butaságok is ki vannak nyomtatva, egyszerűen tudni kell azt mondani, hogy köszi ez engem nem érdekel...

a net is tele van hasznos dolgokkal, ismeretterjesztő anyagokkal, tananyagokkal és szeméttel vagy töltelékkel, butaságokkal, vicces oldalakkal, amik pár percre kikapcsolnak, megmozgatják az agyadat, de azért ebből állandó témát gyártani nem érdemes


Azon múlik, hogy milyennek tartalak, hogy mit szűrsz le a világból, mit engedsz magadba, mit adsz vissza belőle.


Azt ne várd, hogy az emberek veled minden személyes dolgukról megnyílva beszélgessenek. A töltelékszöveg bőven elég a mindennapi érintkezések nagy részében. Sokszor nincs is másra igényünk.

2012. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
ok, igyekszem ebből is tanulni :)
2012. febr. 19. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!