Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a véleményetek arról, ha egy fiút rengeteg dolog érdekel és sokat kérdez? Mármint nem úgy, hogy nem hagy szóhoz jutni, csak kíváncsi és érdeklődik sok minden felől?

Figyelt kérdés
Huszonéves srác vagyok és csomószor azt vettem észre, hogy leginkább én kérdezem az embereket, de tőlem nem kérdeznek. :)
2012. febr. 19. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tetszik, ha hagy szóhoz jutni ha akarom :)
2012. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, én hagyok szóhoz jutni a lányt, de lehet azért is kérdezek én, mert amúgy meghalna a beszélgetés?
2012. febr. 19. 16:47
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy határon tul bizalmaskodásnak veszi mindenki ha olyanokat kérdez valaki folyamatosan, ami nem titok, és tulajdonképpen nem is magánügy, csak épp a kérdezönek semmi köze nincs hozzá .
2012. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értelek, köszönöm válaszodat! Mitől lehet az, hogy ennyire sokan zárkóznak be magukba? Hogy nem nyitottak és önállóan nem kérdeznek?
2012. febr. 19. 16:49
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szabad jobban érdeklődni, mint amennyire irántad érdeklődnek, nem véletlenül nem kérdeznek ki téged sem más emberek mindenről, ők ilyenek, valószínűleg magukról sem akarnak sokat elárulni.

Tud nagyon tolakodó lenni, ha tudakozódik, beszél egy srác mindig és én azt kérdezem magamtól: mi a francot akar ez tőlem? Lehet, hogy én nem vagyok rá kíváncsi, de hogy mondjam meg, hogy amit csinál, az bunkóság, hogy kérdezget, pofázik.

Nem mindenki akarja, hogy mindent tudjanak róla, pláne, ha a pasitól semmit nem akar, semennyire nem tetszik neki.


De sokan összetévesztik a sok kérdést a műveltséggel, meg hogy okos a srác. Azt mondják, milyen érdeklődő, beszédes, ez valakinél jó pont lehet.

Én nem szeretem az ilyen szószátyár embereket, akik imádnak beszélni a semmiről.


23/L

2012. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Igazából nem mondanám magam szószátyárnak, mert nem a semmiről szeretek beszélni és kérdezni, hanem a másik ember véleményéről, hozzáállásáról a dolgokat illetően. Persze tudom, hogy hol kell megállni, de nem létezik, hogy a környezetemben élő emberek mind egytől-egyik ennyire magukba zárkózottak lennének, tehát olyan mintha többlet energiám lenne felettük és megbénulnak. Nem tudom mitől lehet ez. Nem beszélek ostobaságokat, egyszerűen szokimondó vagyok de korrektül beszélek. Nem fényezem magam, de engem tényleg sok minden érdekel, legfőképpen az emberi lélek milyensége, a zene, az írás, a forma-1, szinte majdnem minden. Vagy ez ennyire megterhelő másoknak?

2012. febr. 19. 17:15
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, akkor miért hívnak fel a városba, hogy utána meg együtt hallgassunk? Ennek van értelme? :)
2012. febr. 19. 17:16
 8/13 anonim ***** válasza:

"emberi lélek milyensége, a zene, az írás, a forma-1"


ezek olyan közhelyes témák... gyakorlatilag a smemiről vagy képes fecsegni

igen, ez a helyes szó: fecsegő vagy


aki ezt szereti, annak bejön, a többi meg csak azt várja, hogy végre lelépj

nagyon megterhelő tud lenni az ilyen szófosó ember

mindenkinek van véleménye mindenről, de nem mindenki érzi úgy, hogy ezt meg kellene osztania másokkal

iszonyatosan tolakodó tud ám lenni a szómenéses ember

2012. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Aha értem. Köszi! Továbbra sem tudom, miről kellene akkor beszélgetni, ha egy társaságban vagyunk. Mert engem az nem nagyon köt le, hogy ki-kivel kavart és ez kelljen hallgatni. Ezért jövünk össze egy társaságba, hogy ilyenekről beszélgessünk? Mondd, ha az emberi lélek közhelyes téma neked, akkor mi az, ami nem az? Mert hogy ne légy tolakodó, jobb, ha nem is kérdezel semmit és csak csendben ülsz másokkal együtt? Ezt nem értem. Mi a lényege akkor a társasági életnek? Mindenki csendben viseli szörnyű sorsát, és közben berúgunk együtt? :) Nem világos. Eleve nem értem, miért kell mindig hallgatni. Én is tudok hallgatni, de annak mi értelme? Nem megosztani senkivel sem, ami velem történik? Annak mi értelme?
2012. febr. 19. 17:48
 10/13 anonim ***** válasza:

a barátok közt aktuális része, az álfilozófia, ezotéria, a lélek mélységei, divat, forma-1, focicsapatok, bulvár butaságok... ezek nem veled történetek, csak pótcselekvések, beléd, rád öntik a médiák, a véleményformálók, olyan jórészt felesleges információk, amikről azt hiszed, hogy fontosak, témát adnak az embereknek, sokszor még a fontos dolgok helyett is ezek a témáik, mert valamiről kényszeresen beszélni akarnak egyesek


ezek mesterséges témák, bocs

de mondtam: akinek ez bejön, mert ugyanígy pszeudo életet él, mint te

erre való a média nagy része is, hogy témát adjon, ami független tőlünk, így nem kell olyan témáról beszélgetni, ami kellemetlen, személyes, intim lehet


az, hogy ki kit dug, kivel kavar, munkahelyi, családi dolgok legalább a valóság (a valós valóság és nem egy kreált másodlagos világ) részei, még ha nem is érdekel mindenki magánélete

persze ezekről a témákról (család, szerelem, karrier) nem mindenki és nem is mindenkivel akar beszélgetni

ilyenkor nyúlnak semleges, veszélytelen, érdektelen témákhoz: bulvár, lélek mélységei, ezotéria, ál-tudományok, sorozatok, média hypeok, profi sportok, forma-1...

amik sose számítottak semmit az egyén életében, sose múlt rajtuk semmi, ha nem lennének, akkor sem érezné meg a hiányukat senki

valójában érdektele dolgok, amik alkalmasak arra, hogy napokig beszéljünk róluk, mégsem akadunk el, nem tévedünk ingoványos területekre, aktualitásuk, súlyuk, hatásuk nincs ránk, ha megosztjuk mással, akkor sem adjuk ki magunkat, vadidegennel is el tudok róluk beszélgetni


ne érts félre, én is alkalmazom ezt a töltelék szövegelést, ami semmiről nem szól, sok embernek bejön, mert nekik ez a másodlagos, kreált élet a valós életük, mert más nincs is nekik

náluk ezzel hatalmas sikereim vannak és jó beszélgetőpartnernek tartanak, sőt műveltnek :)


közben én tudom, hogy ez egy nagy nulla téma és aki hasonlóan átlátja ezt a helyzetet, azzal nem is beszélek ilyen közhelyekről, mert kellemetlennek tartom


sok beszédnek sok az alja - valahogy így fogalmazta meg a nagymamám, aki diplomás, művelt, elsőosztályú zenész és tanár volt, de nem szeretett ilyen butaságokról beszélni, amikor annyi fontosabb dolog is van az életben, minek akkor a töltelékszöveg? akinek nincs valódi mondanivalója, az nyúl ilyen pótlékok után, mint forma-1 és a többi...

2012. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!