Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szakítottam mégis szenvedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szakítottam mégis szenvedek? Mi ez?

Figyelt kérdés
5 es fel evet voltunk egyutt, sok minden hozza kotodik. Nem vagyok mar szerelmes. A kapcsolatunknak semmi ertelme, csak egyre rosszabodott, jot mar nagyon reg eltunk at, ami esetleg osszehozott volna bennunket. Tudom, h jo dontest hoztam, de akkor miert faj ennyire?
2012. febr. 19. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

eluralkodott rajtad a Szokás Törvénye.

A Változás mindig kényelmetlen, bármilyenről is legyen szó.

2012. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert már nagyon kötődtél hozzá. Az idő mindent megold
2012. febr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Macs1209 ***** válasza:
100%

Nézd, nem a szerelem miatt van, hanem mert egy barátot

is elveszítettél. Akárhogy is nézzük, ennyi idő alatt

az ember akaratlanul is kötődik a másikhoz. Majd ha

lesz más, vagy a barátaid többet foglalkoznak veled,

akkor elmúlik ez az üresség.

2012. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi annó 3 évet "húztunk le",a végére a csaj szinte meghibbant,szóval akármit csináltam,nem volt jó.Arra jutottunk,hogy szakítottunk.Utána pokoli lelki gyötrelmeket,és hatalmas krátert,űrt hagyott maga után a hiánya.Ennek lassan két éve.Azóta nincs senkim,bár már nagyon vágyom valakire(nem vagyok az a diszkóbajárós,leszólítós fajta).Nem,nem vagyok ronda se szerintem,egyszerüen így füzi a jóisten,a mindenható odafenn a szálakat.


Azért fáj a hiánya szerintem,mert még nincs meg,ami vagy aki pótolja őt,és nehéz kitölteni azt az időt,amit vele töltöttél.Ha most találnál olyan tevékenységet,aminek értelme is van,és szívesen csinálod(küzdősport,írás,festés,barátnők,haverok[nem tudom,mert az általad eddig írottakból nem derül ki,hogy pasi vagy-e, vagy csaj],valami különleges hobby...),és van mivel lekötni az agyadat,kezedet,esetleg levezetni a benned levő feszültséget,feszkót, akkor idővel enyhülhet a fájdalom,sok idő elteltével pedig e fájó emlék csak egy a homályos régmúltba vesző ködös emlékké szelidül majd.(jaj,ez nagyon költői lett)

2012. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, es koszonom szepen a valaszokat.
2012. febr. 19. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!