Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele, mert nem bírom nélküle?

Figyelt kérdés

Ez hülyén hangzik, és tudom, ellent mondok magamnak, de borzalmasan szerelmes vagyok egy srácba, akivel másfél éve járok. Mostanában az anyjának olyan kedve van, hogy tiltja tőlem - ok nélkül. Megszoktam, hogy szinte minden nap találkoztunk, és egyszerűen nem bírom ki már 1-2 napig sem nélküle. A barátom is így van, megőrülünk egymás nélkül.:( A barátom anyja egyre szigorúbb vele, most pl. 1 hétre tiltotta el tőlem ok nélkül, de én azt biztos, hogy nem bírom ki. Teljesen elegem van belőle, hogy hónapok óta ez megy... Mikor nincs velem a barátom, én depresszióba esek, magam alatt vagyok, és elhanyagolok mindent, csak nézek ki a fejemből és bőgök. Társfüggő vagyok, és nem értem, hogy miért nem lehetünk együtt, ha nekünk úgy jó? Ha együtt vagyunk,akkor minden kötelezettségünket megcsináljuk(tanulunk,házimunkát végzünk,stb). Olyan rossz a barátom nélkül, hogy már többször is gondoltam rá, hogy feladom, mivel ez addig fog így menni,amíg a barátom el nem költözik otthonról. Tudom, ha szakítanék, akkor se lenne jobb, mert nem bírnám nélküle, nem is tudnék szakítani igazából. De én ezt nem bírom.:'( A barátom mindig azt mondja, hogy még egy kicsit bírjam ki, és minden megoldódik, de nem fog! Állítsam választás elé, hogy kiáll magáért és átjön az anyja tiltása ellenére, vagy ne is jöjjön többé? Vagy mit csináljak?:(

18/L


2012. febr. 19. 00:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Amit én, vágj jó képet hozzá, amig meg nem oldódnak a dolgok, és várj türelmesen.

A barátnöm a gyerekek miatt még mindig együttél az élettársával....és nagyon szeretjük egymást, szerinted ?


35/F

2012. febr. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 csokii meov ***** válasza:

De könyörgöm. :@ Attól ő mért lenne papucs mert 19 évesen az anyja megmondhatja neki mit csináljon? álljatok már le..

Ő bármilyen helyzet is van mindig az anyja lesz.Nem tudhatjátok hogy az anyukája nem kapott-e valami pletykát vagy nem tudott-e meg valamit ami miatt ezt csinálja?- Mert azért azt is tudni illik hogy semmi sincs ok nélkül.. ennyit erről.

Neked meg ezt tudom tanácsolni:

Csak az ő anyja tiltja őt tőled.Gondolom a tied nem tilt tőle.Menj át.Higgadtan, kúltúráltan, nyugodtan, felnőttek módjára álljatok elé meséljétek el neki mennyire szeretitek egymást, egymás nélkül nem bírjátok ki és hogy igazán nem értitek hogy mért csinálja ezt veletek. Mert ebben egyáltalán nem segíti a fiát hanem gátolja a boldogságában! De ha ez sem segít akkor már igen erőteljesen neki kell vágni a fejéhez hogy egy 19 éves felnőtt embert nem tilthat el a szerelmétől. De ne legyél ilyen érzékeny mert így még nehezebben fogod a helyzetet.Megoldódik majd mert ha ilyen nagy a szerelem akkor biztos kibírjátok bármi áron mert ugye a szerelem mindent kibír!

2012. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

01:37, az csúnya :S Olyan rossz, hogy végre egymásra talál két ember, akik imádják egymást, és mégsem lehetnek együtt. :(

Már többször is beszéltünk anyjával, hogy nem bírjuk egymás nélkül, de személyesen(mikor én is ott vagyok) mindig jópofizik, és azt mondja, hogy ő nem is tiltja... Ahhoz képest a beszélgetés után egy héttel megint kitalálja, hogy most nincs kedve átengedni a fiát. Engem engedne az anyum, de én nem mehetek át, mert anyja szégyenli a házat, és ezért sosem voltam ott(csak úgy mikor anyja nem tudott róla).

Ha pletykák miatt tiltja tőlem a 19 éves fiát, akkor csak gratulálni tudok neki. Okot pedig ő sem tud mondani, mikor rákérdez a barátom, hogy miért. Komolyan néha úgy érzem, hogy nem szereti a fiát, és direkt szivatja, azt akarja, hogy szenvedjen...

A mai napom úgy nagyjából elment, sikerült elvonni a figyelmem, egész nap tanultam. Csak majd most jön az este, amikor fáradt leszek tanuláshoz,de aludni meg nem tudok,mert gondolkozok, és megint jön a sírás ahogy ismerem magam.:(

2012. febr. 19. 16:22
 14/15 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit talán szemtelenebbnek kéne lenned, amikor nem engedik át menj oda te, és kérdezd meg miért nem jött át. Ha az anyja előtted mindig jópofizik, akkor kap egy mattot...

A másik, a bátyja hogy kerül a képbe? Nem tudná(tok) vele megdumálni mi a helyzet? És miért bűntetik, ezt sem lehetne megkérdezni? Ne haragudj, de annyira felfoghatatlan nekem ez az egész... biztos jól írtad a korokat?

2012. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolsó...Ez aranyos..:) Sajnos nekem is felfoghatatlan a dolog, mert érthetetlen, hogy miért teszi vele ezt a családja.
2012. febr. 22. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!