Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dobott. A barátnőm és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobott. A barátnőm és most féltékeny rám mert járok valakivel. és ő dobottaz exem és már hozzám se. Szól szerintetek? Meg azt is irta hogy járna velem. Nem tudom mi baja

Figyelt kérdés
addig tök jól elvoltunk míg nem tudta meg hogy összejöttem valakivel
2012. febr. 15. 17:09
 1/6 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Féltékeny, hogy találtál helyette mást!

Dobott, aztán azt várta, hogy majd nyalizol neki, meg könyörögsz, hogy járjon veled.

2012. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd ki a nyelvtan könyvet és olvasd el, hogy kell használni a pontot.
2012. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Komolya, mi alapján. Teszel pontokat a. Mondat közepére?
2012. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi baja? hát nő a legszőkébb(belül) fajtából, nem tetszik neki hogy neki nincs senkije de neked már van ennyi!

Ő dobott ne foglalkozz vele, mutasd meg neki milyen jól megvagytok a mostani barátnőddel, akkor talán leszáll rólatok. Ha meg nem akkor had szenvedjen az ilyen.

2012. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt meg kellet.Kérdezni?
2012. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akik sirtak hogy pontokat teszek -.- telefonról irtam és ha ez érdekel títeket a legjobban ne irjatok, köszi a válaszokat
2012. febr. 16. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!