Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem az a normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem az a normális, ha úgy jövök össze valakivel, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Annyi ember nézett rám furán, amikor 1-2 hete voltam csak együtt még a barátommal, és kérdezték, hogy szeretem-e én meg azt válaszoltam, hogy igen. Amikor már egy hónapja együtt voltunk akkor megkérdezték tőlünk, hogy két hete is szerettük e már egymást. Én meg megint igennel válaszoltam. A barátom pedig azt, hogy akkor még nem biztos :O:O Akkor néztem furán...

Csak én vagyok ilyen, hogy akkor jövök csak össze valakivel ha szeretem már? És nem akkor amikor csak tetszik, de nem több. Vagy az a normális, ha idő közbe szeretik meg egymást? Én már nem tudom. Én mindig is úgy voltam, hogy előbb szeretem, és utána több..

L/17


2012. febr. 10. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Kell valami plusz vonzalom, rokonszenv az elején, persze, de megesik, hogy az igazi szeretet később alakul ki.
2012. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen egyetértek veled.
2012. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tök normális, ha csak a szerelem kialakulása után jössz össze valakivel. én is így jöttem össze párommal. 2hónapig sülve főve együtt, de semmi se volt köztünk, mint ha csak jó barátok lennénk. aztán mikor úgy éreztem ideje lépni és megvan az az érzés ami kell egy kapcsolathoz rákérdeztem és igent mondott. szerintem ebbe az a jó, hogy nem a kapcsolatban jössz rá, hogy mégse akarsz vele lenni, hanem az ismerkedési idő alatt érezheted, ha gond van.
2012. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!