Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogy mit csináltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy mit csináltok, ha az osztálytársatokba vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés
de nem meritek kimutatni,mit lehet ilyenkor tenni a fiú közelében,ha odajön,és mások is ott vannak,hogy ne blokkoljak le teljesen, annyira para vagyok,h inkább elkerülöm a srácot,pedig párszor már beszéltünk jókat,de fogalmam sincs mit gondol, kedvel engem,de nem tudom mit akar, mit lehet csinálni annyira zavarban vagyok.
2012. febr. 14. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahogy pedig ki kell mutatnod, ha tényleg szeretnél tőle valamit. Beszéld meg vele
2012. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én semmit nem tettem. Tinin koromban tudtam ,hogy a vonzalmat összetéveszthetem a szerelemmel.

Figyeltem a srácot és gyakran 2-3 hónap rájöttem, hogy kár volt érte odalenni.

2012. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Bandi te vagy az? EEEjjjjj te te kis rosszaság, gyere be holnap az igazgatóiba és megbeszéljük


Az iskola igazgató

2012. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon nehezen viselem :'(

Nagyon rossz, hogy minden nap együtt vagyunk, és semmi..

De el ne kerüld, próbálj hozzá közel kerülni.

2012. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tuccennéljobbat ***** válasza:
inkább próbáld havernak tekinteni legalább jobban megismeritek egymást de nem az a kínos szitu van
2014. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!