Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek a valentin nap elrontotta a kapcsolatát?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Elsőre elég értelmetlen a kérdés.
2012. febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy valentin nap miatt veszet össze a barátnőjével/Fiujával.
2012. febr. 14. 11:48
 3/10 nielindi ***** válasza:
biztos vannak ilyenek. pl: amikor az egyik fél b@szik az egészre, de a másik lovagol ezen a fos valentin napon.
2012. febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaja, szakadozik a wifi. :(
2012. febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én tavaly csak a barátnőm kedvéért voltam hajlandó ezt a napot megtartani amiből csúnya szakítás lett. Meg ajándékoztam meg minden igaz az estét nem tudtuk együtt tölteni mert éjszakás műszakba kellett mennem és nem kaptam szabit, és persze kiderült hogy az exe átment hozzá valamiért és csúnyán megcsalt vele amire én rájöttem azóta már egyáltalán nem tartom ezt a napot meg. A jelenlegi barátnőmnek el is mondtam mindent hogy miért megértette a dolgot mert szerencsére ő sem tartja ezt.
2012. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, hát ez nagyon kemény. Az a lány is szerethetett téged... :/ 19/L
2012. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ma 12:29:Komolyan sajnálak de lehet,hogy ez jobb is igy.Én összevesztem a barátnőmmel ez a hülye valentin nap miatt.
2012. febr. 14. 12:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, a valentin nap csak egy nap. Szerintem amelyik kapcsolat képes tönkremenni miatta, az eleve egy pocsék kapcsolat volt, és ha nem emiatt, akkor másnap a vécédeszka le nem hajtása miatt ment volna tönkre.

Akit megcsalt a barátnője, az se a valentin nap miatt tette, hanem mert nem szerette igazán.

2012. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mongyuk én az ajándék miatt vesztem össze a barátnőmmel mer neki nem kellet volna
2012. febr. 14. 13:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Értelem? Ugyanolyan nap mint a többi, ha szeretsz valakit akkor rohadtul mindegy éppen hányadika vagy milyen nap van, ugyanúgy szereted. Nem egy napon kell odalenni meg jönni a cukormázas rózsaszín köddel, hanem minden nap kimutatni. Legalábbis szerintem.
2012. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!