Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilu8989 kérdése:

Mi lehet ebből?

Figyelt kérdés
Január 5. e óta van egy kapcsolatom. és már össze is költöztünk.(ő kérte hogy költözzünk össze) én nagyon szeretem, de ő állítása szerint nem szerelmes belém. nagyon jól elvagyunk, már az első pillanatban mikor megláttuk egymást ugy viselkedtünk a másikkal mintha ezer éve eggyütt lennénk. ugyanolyan a kapcsolatunk mint 2 szerelmes ember, csak ez ami hiányzik hogy nem szerelmes. én 22 vagyok ő 21, és azt mondta azért van velem, mert elfogadom a szenvedélyét(gyúr minden nap 3-4 órákat), és nagyon jól ki jön velem, imád velem lenni, szereti a hülyeségemet, mindenen tudounk nevetni stb... jah és kiderült( lehet nem vagyok ebben tapsztalt hogy észrevegyem:D) hogy velem vesztette el:) amit furcsáltam is mert nagyon jó pasi :P mondta nem akar elveszíteni, kellek neki, jól érzi magát velem, és nem találna még egy olyan lányt aki így kitart mellette. az lenne akérdésem hogy mi lehet ennek a kapcsolatnak a jövője? belémszerethet? én nem akarom elhagyni, mert mindennél jobban szeretm, és tényleg minden rendben van annak ellenlre hogy nem szerelmes. olyanok vagyunk mint a mágnes, vonzzuk egymást, szükségünk van egymásra. szerintetek? volt már valaki hasonló cipőben? köszi a válaszokat.
2012. febr. 14. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet ő is szerelmes beléd csak fél bevalani neked :)
2012. febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bevállalni vagy bevallani nekem? és honann veszed?
2012. febr. 14. 11:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném tőle, ha szerinte ez nem szerelem a részéről, akkor milyen az amikor szerelmes?

Mondjuk nem hinném, hogy nem meri bevallani, mert szerintem sokkal nehezebb azt bevallani egy kapcsolatban, hogy "figyelj bébi, tetszel nekem, de nem vagyok szerelmes, viszont költözz már hozzám". Szóval az alapdolog egy kapcsolatban, legalábbis felnőttként, hogy szerelmesek vagyunk, ezért azt könnyebb felvállalni.


Szóval mindenképpen érdekes, ha szeret veled lenni, szereti a hülyeségeid, szexuálisan vonzzátok egymást, akkor mégis ez mitől különbözhet attól amikor szerelmes?


Nem tudom, hogy milyen jövője lehet, ez tőled függ, hogy ezt így elfogadod e. Ha elfogadod akkor megvan annak a lehetősége, hogy jönni fog egy csaj, akibe viszont szerelmes lesz. Akkor mi lesz? Elhagy téged, vagy épp becsületből veled marad, csak mondjuk megcsal.

Ha egy férfi nem szerelmes, akkor elég könnyen félretekinthet, vagy félredobhat, amikor adódik egy jobb. Lehet nem most lesz, hanem csak később. Tudom, hogy benne van a pakliban egy szerelmi kapcsolatnál is, bár én azt gondolom, ha egy pasi ha otthon mindent megkap (érzelmileg, szexuálisan) akkor nem nagyon kacsintgat kifele. Az is igaz, hogy a szerelem amúgy is elmúlik, de nem mindegy, hogy egy szerelemből lesz egy nagyon erős szeretet, vagy a kedvelés megmarad megszokásnak.


Hogy később belédszerethet e? Hát erre sem tudom a választ, a lehetősége megvan, de én olyan 40%-ot adnék neki. (nagyobb esélyt látok arra, hogy nem fog szerelmes lenni, ha eddig nem lett az)


Bocsi, ha kicsit hosszú lett.


28/n

2012. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem mit mondasz, de ő nem az a fajta típus aki megcsalja a csaját. ő mobdta és én hiszek neki. nem is lenne rá ideje hogy csajozgasson. és egy valamit kihagytam azért mert nem értettem. azt mondta nekem, hogy ő szerelmes volt belém a legelején, csak ugye voltak apró piszkálódások amik az én részemről vicc volt, de ő komolyan vette, és azt mondta ezért változott meg az érzelmei, erős szeretetté alakult át amit érzett. én kitartok mellette, hisz szeretem, és én olyan vagyok ha szeretek valakit nbem hagyom el csak az miatt mert ő nem szerelmes, kibírom, míg ilyen a kapcsolatunk.
2012. febr. 14. 11:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de 1 hónap alatt? Mert hogy évek után a szerelem elmúlik (azt mondom olyan 1 év a rózsaszín köd, és olyan 2-3 évnél már inkább erős szeretet alakul ki normál esetben)

És az, hogy azt mondja ő nem lenne képes, most ezt így gondolja, így érzi, de sose tudhatod mit hoz a jövő. Kicsit naívnak érezlek, mivel 1 hónapos ismerettség után azt gondolod, hogy már kivülről belülről ismered, ami kb lehetetlen. Nekem ebben az egész dologban valami sántít, vagy ő sincs tisztában a saját érzéseivel és álltatja magát, vagy tudatosan ver át téged. De ez csak idővel derül ki, az elején nagyon könnyű színészkedni ám.

És én nem is azt mondtam, hogy most fog megcsalni, de ha jön egy olyan csaj (és simán benne van a pakliban) akibe beleszeret, akkor valszeg vége lesz a dolognak.

2012. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem:( hát majd kdierül...... sok csajnak kéne az biztos :( ezért ne szeressünk bele egy helyes pasiba :) én azért kivárom mi lesz ebből :) és nem vagyok naív, csak tudom, és érzem hogy nem tenné meg....
2012. febr. 14. 12:06
 7/9 anonim ***** válasza:

hát aki mindennap 3-4 órát gyúr az elmebeteg,

mert edzeni heti 3,4x kell és egy edzés nem tarthat tovább másféloránál!!!

2012. febr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát... szüneteket szokott tartani :D nem baj :D én elfogadom, de nem az edzésén van a hangsúly :D
2012. febr. 14. 14:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem igen,volt dolgom egy ilyen sraccal,par randi utan azt mondta,h nem tud belem szerelmes lenni,de jo velem,akar jarni velem,stb.nem mentem bele,hisz tudtam,h csak jatszana velem es hogy ennek igy nem lenne jovoje.arra jo lettem volna,h gondoskodjak rola (fozes,mosas,vasalas,stb) ja es arra,hogy ha szexelni akar legyek keznel.

azt,h nem szerelmes beléd lehet azert mondja,mert tenyleg igy van,és ha megcsal vagy valami mas fele gondok jonnek elo a fejedhez vaghatja,h mit vartal,hisz mondtam,hogy nem vagyok beléd szerelmes.

2012. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!