Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját tervezésű párna?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Valami linket egyebet tudnátok arról adni, ahol esetleg egy olyan párnát lehetne készíteni amire akármit lehetne írni, esetleg a szinét váltasztani és ne legyen nagyon drága.

Köszönöm


2012. febr. 13. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen jó a kézügyességed? Ha jó, akkor vegyél egy sima, egyszínű párnahuzatot, meg textilfilcet, vagy esetleg hímezz rá... úgy lesz a legszemélyesebb, és a legolcsóbb is. :)
2012. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát a kézügyesség az aztán.. szerintem még filcel se tudnám ráírni szépen amit szeretnék:D
2012. febr. 13. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor használj sablont :) Kemény papírra nyomtatva-kivágva.
2012. febr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de hímezni se tudok egyéb :D 16/F :D
2012. febr. 13. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
tudom én hogy a szereteted akarod kifejezni és próbálod olcsón megúszni,de a barátod legfeljebb mosolyogva megköszöni azt gondolja de kedves gondolt rám aztán dobja is a sarokba:P én speciel kuponfüzetet adnék neki amit hébe-hóba benyújthat neked és nem kerül igazán semmibe plusz hasznát is veszi.
2012. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ja hogy fiú vagy bocs:D ezt elírtam:D lánynál már más a tészta:P mindegy milyet készítesz örülni fog neki mert a lányok romantikus érzelgős lények.Ha van valami kedvenc állatkája azt is rávarrhatod filcből ha netán a szöveg nem megy, plusz kivágsz egy szöveget papírból(betűnként) fogsz egy kis textil festéket(vasalóval beleégethetőt) és átkened vele a textilen voálá kész is a szöveged:P

26/N

2012. febr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!