Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap! Mit adjak ajándékba a barátomnak? (17 éves)

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
masszázs, süti, vacsora, bizsu...komolyan mondom, nem hiszem el, hogy itt kell ezt megkérdezni.
2012. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
normálisan kérdeztem,légyszíves próbálj meg normálisan válaszolni még ha nehezedre is esik...
2012. febr. 13. 21:16
 3/16 anonim válasza:
úristen csak poénkodni akartam, ne vegyél mindent magadra
2012. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Normálisan kérdezted?

Milyen kérdés az, hogy "Mit adjak ajándékba a barátom?"

2012. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
bocsánat nem vagyok magyar.nem tudom használni a nyelvet normálisan..
2012. febr. 13. 21:28
 6/16 anonim ***** válasza:
ha megteheted 1 milka szív alakú bonbon és 1 virág ha lány vagy akk 1 bonbon akkor ami neki tetszik pl 1 óra :D
2012. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
így helyes (no offense): Milyen ajándékot adjak a barátomnak?
2012. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a javítást :)
2012. febr. 13. 21:37
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Semmit mert ez egy ránk kényszerített ünnepnek nevezett üzleti elvárás. Ilyen ünnepünk nincs!!!!

27F

2012. febr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

most miért kell a kérdezővel ilyen undoknak lenni ? bizonyára csak elírás. és egyébként sem hiszem, hogy a kis kijavításaitokkal előrébb kerül kérdésének megoldását illetően. nem értem, miért kell furkálódónak lenni. ő csak egy szimpla választ szeretne egy szimpla kérdésre. akkor inkább ne reagáljatok rá, ha nem tudtok segíteni neki.

szerintem egyébként egy doboz bon-bon mindkét fél részéről hatásos. persze attól függ, mióta vagytok együtt és hogy mennyire veszitek komolyan ezt az egész valentin napi felhajtást. tavaly én a barátomnak egy párnát varrtam és belehímeztem egy szívecskét. erre azonban már nincs igazán időd, ezért javaslok esetleg valami kis díszpárnácskát. de semmiféleképpen sem plüssállatot, mert az unalmas és rendkívül snassz. vagy süss neki valami kis sütit, annak is biztosan nagyon örülne. esetleg egy közös képet kinyomtatsz és veszel hozzá egy szép keretet és belerakod.

most csak ennyi jut eszembe, de remélem segítettem valamelyest. :)

2012. febr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!