Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudtok Valentin napra idézeteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok Valentin napra idézeteket?

Figyelt kérdés
A pasimnak szeretnék valami jót, de nem találtam eddig semmi érdekeset, meg olyat ami azt sugallja, hogy szeretem és mindenben mellette állok, még olyat se nagyon, ami azt mondja, hogy szeretlek...szóval léci írjatok néhányat :)))
2012. febr. 13. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Idézetek a szeretetről, a szerelemről

"Akik sosem ismerték a kölcsönös boldog szerelem mély bensőségét és szoros együvé tartozását, azok a legjobbat mulasztották el, amit az élet adhat."

Bertrand Russell


"A nőket a szerelem nemcsak érdekessé teszi, hanem meg is szépíti. A nő akkor szép igazán, ha boldog, és akkor boldog, ha érzi, hogy szeretik."

(Rippl-Rónai József)


"Egy kapcsolat igazi próbája, hogy bár nem értünk egyet, nem eresztjük el egymás kezét."

(Alexandra Penney)


"Az igazi szeretet próbája egyedül az, hogy nem fél a másik ember szeretetétől, hogy elegendő benne a szelídség, a türelem és az alázat ahhoz, hogy elfogadja azt."

(Pilinszky János)


"A szerelem nem egy, hanem az egyetlen lehetőség, hogy boldogok legyünk."

(Francoise Sagan)


"Nem azért szeretlek, aki te vagy, hanem azért aki én vagyok melletted."

(Gabriel Garcia Márquez)


"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."

(P. Matteo)


"Az igazi szeretet tettekben, és nem a szavakban nyilvánul meg."

(Filippinó közmondás)


"Megismerni és szeretni egy másik lényt: ebben áll minden bölcsesség veleje, gyökere és forrása."

(Evelin Vaugh)


"Szeretni semmi. Ha szeretnek, az már valami. Ha szeretsz és szeretnek, az a minden."

(T. Tolis)


"Ahol nincs te, ott nincs én se."

(Ingmar Bergman)

2012. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy különleges randit vagy egy jó szexet talán jobban értékene. nem ismerem a barátod, de a fiúk ezt általában csöpögősnek tartják.. ha ő nem, akkor nem szóltam :)
2012. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
esetleg valami finom kaja, meg masszázs :D
2012. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

reál bútor , reál kaszni

reál ágyban legjobb .... aludni

2012. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*értékelne
2012. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát már megvan a progink, de szeretnék egy üzenőkártyára írni valami szépet :)
2012. febr. 13. 20:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne idézetet írj, inkább írd le őszintén az érzéseidet... sokkal értékesebb :) és nem elcsépelt
2012. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szeretlek ma, holnap, mindörökké... nem kell ezt túlfokozni.
2012. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!