Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen trükkök, próbatételek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen trükkök, próbatételek vannak amiből rálehet jönni hogy a pasi úriember e? meghogy igazán akar?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

az úriember nem akar egyből letapizni, és ágynak dönteni, vagy felhívni a lakására. Az úri ember elhív vacsorázni, ad egy szál virágot, illedelmesen bemutatkozik, esetleg kezet is csókol, bár ez nem kötelező :)

szépen beszél veled, nem úgy, mnit egy ribivel.

És a szemeidbe néz, figyel arra, maitm ondasz, nem pedig a melledet nézi.

Az hogy tetszel e neki látszik abból, ahogy néz, ahogy mosolyog, gesztikulál. Ha témát akar terelni, vagy unottan figyel, esetleg kitalál valamit, hogy nem ér rá, más odlga van, siet haza stb akkor le akar rázni tapintatosan.

Ha kellesz neki hívni fog.

2009. jún. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát arra, hogy igazi úriember e nem tudom milyen praktikák vannak. De azt könnyen ki tudod deríteni, hogy tényleg akar e. Írsz neki egy sms-t más telefonjáról, persze nem a te nevedben. És persze nem azt, hogy mizujs....hanem vmi nyomulósabbat. És a válaszából sok minden kiderül...! Az én volt párom csúnyán "megbukott" a teszten.........
2009. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

a telefonos otlet hulyeseg. ezen szinte mindenki elbukna, es nem feltetlenul azert mert megcsalna a baratnojet 1 kosza kufirc javara, hanem mert 1 sms max flortoles (azt pedig szabad) es megcsak fizikai kontaktus sincs!

masreszt ha azt akarod tudni h tetszel-e neki, gondolom meg nem jartok szoval meg csak el sincs kotelezve neked, ergo nyugodtan valaszolhat barmilyen kacer smsre.


uriember: eloreenged az ajton (ez alap!!) feladja a kabatod, tartja az ernyot (es nem csak maga fole!) udvarias, nem nyomul elso randin.

2009. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A telefonos nem jó.Az igazi úriember figyeli minden mozdulatod és segít ha szükséged van rá.Érdekli amit mondasz még ha butaságnak is hangzik.Hihetelen számomra, hogy léteznik ilyen férfi.Van csak nem szabad feladni.Add önmagad minden körülmények között.
2009. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát taliztam egy pasival,nem tudom mit akart,nem kérdeztem gondoltam ismerkedni..... megcsókólni nem akart,meg a végén megköszönte a találkozást...ez úriember vagy csak kösz ennyi volt,mit jelez ez a mondat?
2009. jún. 25. 15:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja képzeljétek nekem azt mondta egyik ismerősőm hogy ha tud valaki a térdével kormányozni amellett biztonságban érezhetem magam:)az igazi férfi..mondjuk ez nem jön most ide csak vicces gondoltam megosztom veletek!
2009. jún. 25. 15:54
 7/8 A kérdező kommentje:
de ez a köszönöm.........tényleg nem tudom ilyen úriember lenne?
2009. jún. 25. 15:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Megköszönni nem úriemberes szerintem. Viszont ha olyasmit mond, hogy nagyon jól érezte veled magát és reméli még megismétlitek, az már igen.
2021. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!