Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után valakinek működött a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Ha velem megtörténne, biztos minden percben attól félnék, hogy nem e szakít velem megint. Vagy hogy elég jól csinálok e mindent. Ti is így éreznétek/éreztek utána?
2012. febr. 12. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Tudod, felmelegítve csak a töltött káposzta jó...
2012. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon át kell gondolnotok.

Általában nem szoktak működni,de ha valamiért mégis újra egymáshoz húz a szívetek,akkor mégegyszer megpróbálhatnátok.:)

2012. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk egy darabig nagyon jól működött utána, de csak látszólag... Aztán egyszer csak, minden előjel és probléma nélkül kibukott belőle, hogy nem, ez így mégse fog menni.
2012. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
semmiképp nem fog működni újra !
2012. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én gondolom így. Köszönöm a válaszokat :)
2012. febr. 12. 20:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha mind a ketten hajlandóak vagytok teni a kapcsolatért akkor igen :)
2012. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én háromszor kezdtem újra és higgy nekem: NE!

CSAK EZT NE!


17/L

2012. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
3szor? wooo, az nem semmi. :O De szerencsére mi a barátommal jól megvagyunk (most már). Nem rég volt egy elég komoly veszekedés, amiből majdnem szakítás lett, és hát most tényleg azt érzem hogy ha megint veszekszünk akkor neki ebből elege lesz, és szakít velem. :(
2012. febr. 12. 20:26
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem működött,de ehhez sok változás,változtatás és beszélgetés kellett de legfőképpen az hogy megtudjunk bocsájtani egymásnak és tovább lépjünk a múlton.
2012. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Akkor te erősíted a kivételt :)
2012. febr. 12. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!