Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődnél ha a barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnél ha a barátod olyat írna egy csajnak hogy angyalom?

Figyelt kérdés
Azért mert a csaj külföldi és angolul beszélnek és így össze-vissza becézgeti, édesem angyalom stb. Amúgy tudom hogy úgyse lesz köztük semmi de attól még zavar, csak nem tudom megemlítsem-e. Titeket zavarna?
2012. febr. 12. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, engem ezek a dolgok sosem érdekeltek.
2012. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én megemlíteném és nagyon is zavarna...
2012. febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor jó mert mondta is hogy ne legyek féltékeny hogy beszélnek mondom ok nem vagyok de 7 hónapja én vagyok a barátnője és ha nem tud flörtölés nélkül élni, akkor csak nyugodtan, de akkor nélkülem:D de utálom ha hülyének néznek
2012. febr. 12. 13:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tud flörtölés nélkül élni akkor flörtöljön veled sokat! Egyébként zavarna engem is.
2012. febr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna, biztos, hogy mondanám neki, hogy vegyen vissza kicsit.
2012. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

És ha egy kutyát hívna úgy, hogy angyalom?

Köztük se lenne semmi.

2012. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
asszem én is ki lennék akadva. más csajokat csak ne becézgessen. ha ilyen irányú kényszere van, akkor maximum engem cicázzon le. vagy repül, az angyalkával együtt.
2012. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én teljesen kiakadnék. Azonnal felhoznám neki, hogy ez mégis mi, ilyet senki nem mond még egy barátnak se, csakis annak akit szeret. Ha nem akar elveszíteni és tényleg fontos vagy neki, akkor megfogja érteni. :) 19/L
2012. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pff xD Én nem akadnék ki ezen én is szoktam más pasikat becézgetni... (drágám, édesem, babám) De csak viccből.

Angolul meg még jól is hangzik - Oh Honey :)) My darling how are you? :DD

Cserediákommal is ugyanígy szoktunk beszélgetni.

Ez már csak a hülyeség megint, mit idegeskedsz egy külföldi csaj miatt...

2012. febr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az igaz hogy angolul máshogy hangzik, de én nem becézgetek semmilyen pasit és mivel engem rosszul érint, elvárom hogy megértse és ő se csinálja. Én sose tudnám elviselni ha a barátom más lányokat becézgetne(még ha hülyeségből is) de nyilván ez személyiségfüggő :D
2012. febr. 12. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!