Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többet érzek a legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érzek a legjobb barátom iránt (de nem kölcsönös), hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következő a problémám: Van egy lány, akivel már egy ideje nagyon szoros a barátságunk, azonban nekem egyszerűen nem megy, hogy csak barátként tekintsek rá.

Ezt meg is beszéltük és sajnos az érzés nem kölcsönös, ezért megkértem, hogy egy ideig ne keressük egymást. Ez ment is egy hétig, aztán most újra megkerestem.

Ő azt szeretné, ha minden maradna a régiben: minden nap beszélünk, együtt járunk szórakozni, egyetemen ha épp mind a ketten szabadok vagyunk, kávé, stb.

Egyik oldalról persze én is szeretném ezt, hiszen jól érzem magam vele, része az életemnek, másik oldalról viszont egyszerűen nem megy az, hogy végig kell néznem azt, hogy mivel ő rám csak barátként tekint, ennek megfelelően éli is az életét: találkozgat más fiúkkal, néha egy-egy buliban csók, stb. Nem beszélve a soha be nem teljesülő reményről.

Legegyszerűbbnek továbbra is az tűnik nekem, hogy egy ideig ne keressük egymást, ennek azonban szerintem összeveszés lenne a vége, mert a jelek szerint egyszerűen nem érti meg a helyzetemet. Viszont én se akarom magamat kínozni, tovább kell lépnem, nekem is más lányokkal kellene foglalkoznom (ami meg mellette megint nehezebben megy, ha ő is ott van, mert egyrészt a többi lány nem olyan jó, másrészt mert látom, hogy ez nagyon zavarja (ami amúgy szerintem kicsit önző dolog) és emiatt nem tudok felszabadult lenni).

Van ötletetek, hogy mit csináljak?


2012. febr. 12. 05:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy vége a barátságnak, ennyi. Mást nem tehetsz. Mivel már megbeszéltétek, érteni fogja. És hiába akarja a barátságot folytatni, mondj nemet.
2012. febr. 12. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bele vagy zúgva. Szerintem kerülj vele minden kapcsolatot, mert különben nem tudod túltenni magad rajta. Rájössz, hogy vannak nála jobb lányok is(lelkileg, külsőre, stb), csak most szerelmes vagy...
2012. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja, és hajnali ötkor aludj,. és ne netezz. ne légy lúzer
2012. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
meg különben is, tudja, hogy bele vag zúgva, és eléőtted smárol más pasikkal? milyen barát az ilyen? basszussss
2012. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Előtte nem tudta (bár mondjuk mint mondta, sejtette).

A legutolsó közös buli után telt be a pohár, már nem bírtam tovább is akkor mondtam el neki...

2012. febr. 13. 11:05
 6/8 anonim ***** válasza:
felejtsd el, hidd el, mást nem tehetsz. Ennyi
2012. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rarraa válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy ha valahogy ráveszed, hogy csináljatok vmit.. pl smároljatok, és szar lesz akkor te is leszállsz róla és csak barátként fogsz tudni rá tekinteni. Ugyanis ha neki téll nem jössz be olyan szinten, akkor a csók sem lesz jó. És neked sem fog tetszeni, könnyebb lesz a "leszokás". ;)
2012. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem fog az megcsókolni téged, micsoda hülyeség. Mondom, felejetős
2012. febr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!