Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Van olyan közületek aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van olyan közületek aki szerint akkor igazi a szerelem ha egyszerre vagytok barátok is?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég sokan vagyunk ilyenek...
2012. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez kérdés? Ez nem kérdés!
2012. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem igen, de próbálom magam lebeszélni Róla.
2012. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3. Miért?


Sokan nem várnák meg mire kialakulnak igazi érzelmek és úgy kezdenének bele kapcsolatba, hogy majd kialakul, de szerintem úgy nem az igazi. Szerintem először barátság kell. Én pl nem tudnék olyannak barátkozni aki egyáltalán nem érdekel úgy.

2012. febr. 11. 22:54
 5/6 anonim ***** válasza:

3 vagyok!


Azért, mert egy Nö akinek a barátja/legjobb barátja vagyok értelemszerüen nem fog Férfiként tekinteni Rám és ha Én beleszeretek, akkor csak a probléma van.

2012. febr. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyszerű szeretetből/barátságból könnyen lesz szerelem. Akkor már emberileg is értékeljük és nem önző módon, hogy nem is kell ha nem lehet belőle kapcsolat. Ezért igazibb is, mint az a vak szerelem...
2012. febr. 15. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!