Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most kérdezzem meg én, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kérdezzem meg én, hogy mi van köztünk? Vagy mire kellek neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác(18) akivel, olyan viszonyban vagyunk,hogy csókolózunk és randizgatunk, rengetegen hiszik azt rólunk,hogy járunk, ennek ellenére megcsókol a suliban. De nem mondtunk ki azt,hogy járunk. A múltkor rákérdeztem,hogy most mi van köztünk? De azt mondta,majd következő randin megbeszéljük.. Ő nem hozta fel, én pedig nem mertem újból.. Most mit csináljak? Nagyon beleszerettem! De,ha nem akarja kimondani,hogy járunk, akkor csak szexre kellek neki? Amúgy meg törődik velem nagyon sokat..Tanács?:\ 16L
2012. febr. 10. 21:57
 1/7 bozontosborz ***** válasza:
miért is kéne kimondani?
2012. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret téged,ha törődik veled akkor........szerintem kérdezz rá újra,biztos nem fog ez hülyén kijönni!!!!
2012. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt,hogy most akkor kapcsolatban vagyunk és párt alkotunk vagy csak játsszunk egymással..?!:)


2: oké, akkor rákérdezek..csak félek,hogy rosszul sül el és kiderül,hogy nem akar tőlem többet..!

2012. febr. 10. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg viccesen "leszel a pasim?;;)"
2012. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát igen, sokak szerint ódivatú dolog kimondani ezeket a dolgokat, hiszen tudnunk kéne magunktól..

szerintem viszont újból divatba kéne hozni, épp azért mert a nem mondjuk ki dolog ma már sok embernek egyet jelent azzal, ha nincs kimondva, nem is igaz (ergó nem járunk). azért kéne visszahozni a divatba, mert sokkal kevesebb (ehez hasonló) félreértés lenne belőle.. mind például amikor én azt hittem hogy komoly párkapcsolatom van, aztán kiderült hogy ő még járásnak sem nevezte azt amit mi csináltunk. hát kössz..

kérdező, szerintem ez a srác kihasznál téged, ne engedd neki! és főleg ne feküdj le vele. tudom, tombolnak a hormonok, hisz 16 vagy, de később megbánnád. tapasztalat.

2012. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Mit számít a szó?! :) Fölösleges megkérdezni! :) Nyugika! Semmi sietség! Minden kiderül a maga idejében! És nem a szavakból! :) És ne aggódj sokszor hasra esünk mire megtaláljuk a helyes ösvényt!
2012. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdéseket ne provokálj! Főleg egy kapcsolat elején ne! A szavak nagyon erős dolgok, sokkal konkrétabbak, mint ahogy az ember érzelmeinek árnyalatai rajzolódnak. Eleve, lehet, hogy sokkal nemesebb érzelmeket táplál, minthogy egy ilyen szóba belesűrítse, hogy járunk. Lehet, hogy szívesen van a közeledben, de megdöbbentené a "járunk" kifejezéssel való elköteleződés. Közben lényegileg minden úgy alakul köztetek, ahogy lennie kell!

Láttam sok kapcsolatot, ahol a lányok őrületbe kergették a párjukat azzal, hogy nem tudtak bízni magukban és mindig a fiútól akarták kikövetelni a biztosítékokat, a garanciát. Teszik olyankor, amikor párjuk érzelmei is csak kibontakozóban van.

A helyett, hogy teret engednének a másik örömének, követelni kezdenek, elköteleződést, de mi férfiak szeretjük a szabadságunkat, csak úgy leszünk a nőé, ha ő elég ügyes ahhoz, hogy úgy édesgesse magát, hozzánk, hogy észre se vegyük, hogy már szívünk elkötelezte magunkat neki. Amint a tudatába vésed az elköteleződést, ez a szabadság iránti vágy óhatatlanul rá fog törni.

A lényeg! BÍZZ MAGADBAN, ez a legfontosabb! Ha jól érzitek magatokat, akkor együttmaradtok! Az elköteleződés, a járás kimondásának követelése egy férfitól olyan, mintha egy kapcsolat elején megkövetelnénk a lánytól, hogy mondja ki, hogy lefekszünk egymással, mondd ki, hogy le fogunk feküdni! Miért nem mondod ki?! Szerintem hozzánk hasonlóan a nők zöme is menekülőre fogná, akármennyire is vágyta az együttlétet.

2012. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!