Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg?

Figyelt kérdés

Nem merem megkérdezni az egyik sráctól,hogy hogy talizunk..Tegnap kezdtünk el beszélgetni facén,és ideje lenne már talizni? vagy még várjak vele?

Vagy hogy célozgassak,hogy elhívjon? és mi van ha nem fog rám írni holnap? eddig én írtam rá.van közös témánk is.

Amiket kérdeztem légyszives normális válaszokat adajatok,előre is köszi :) (fontos!)


2012. jan. 23. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

ne hívd el randrira! ez nem a te dolgod

de használhatsz kiskapukat :) elhívod valahova, de bújtatva pl. ő ajánlja fel, hogy korrepetál matekból, segít megszerelni a géped, vagy valami hasonló


a személyes találkozó után kell, hogy legyen ereje elhívni valahova, pl randizni...


sok sikert, remélem segítettem

2012. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Isten ments, hogy elhívd! TE vagy a Nő, hagy küzdjön és derüljön ki, igazán akar-e!?
2012. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nehogy te hívd el???? Hát akkor üldögélj és várd a herceget fehér lovon....
2012. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell várni a herceget fehér lovon, de a női tartásodból sem leadni...

Beszélgess vele, de ne hívd el és ne is írj rá mindig te! Nézd meg h ő keres-e. És ha igen, akkor dumáljatok és célozgass rá, mennyire jófejnek tartod. Kérd a segítségét vmiben, a pasik imádják ha megmutathatják, milyen okosak és ügyesek :D

számítógépszerelés, bicikliszerelés, sulis dolgok, stb

2012. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyántalán ismered a srácot, vagy csak neten ismerkedtetek meg? Mert ugyebár ez sem mindegy... 2 pillanat alatt lehet hamis facebook profilt csinálni, és ki tudja, hogy a végén kivel fogsz találkozni. Remélem nem csak onnan ismered a srácot, mert ugy elég veszélyes is. Ha meg ismered amúgy is, akkor szerintem ne hívd el. Hidd el, a srácok jobban értékelik azt a lányt aki nem kapható könnyen. Könnyen akárkit megkaphat (főleg manapság), de ha te nem adod könnyen magad (akár egy találkozásra is), több esélyed van a végén normális kapcsolatot kialakítani vele.
2012. jan. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :) akkor megvárom míg ír :P remélem fog :|
2012. jan. 24. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!