Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyan lánnyal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan lánnyal aki rendszeresen leszopta az előző barátját?

Figyelt kérdés
Nagyon jó néz ki egy lány ismerősöm és nincs is barátja. Csak az szól ellene, hogy minden barátnőjének elmondta, hogy a volt barátját rendszeresen szopta. Ti járnátok vele?
2012. febr. 10. 20:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod van a nyalással?? Birom az ien pasikat. Elvárja h szopjanak neki ő meg meg se próbálja mien a nyalás. Am ennyi erővel a csaj is elkezdhetné h hát téged már többen leszoptak. Most kelesz te nekem??
2012. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna :D sőőőőt, előre várnám, hogy sorra kerüljek, mint Pistike a sulibüfében.
2012. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy nekem nem volt orális kapcsolatom senkivel. Lehet, hogy ez ciki de ez van. Nem tudom, hogy hova tegyem az orális szexet.
2012. febr. 10. 20:31
 14/19 anonim ***** válasza:

Próbáld ki és utána megtudod h hova tedd. Míg nem próbáltad ne nyilatkozz. Amúgy nem értem mi bajod ezzel. Jó akkor hagyjuk az orál vonalat mert ezek szerint úgy nem éretd. Tegyük fel: Hány nyelv járt már a szádban??

Mindíg lehet így is nézni

2012. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Értem, szóval ne finnyáskodjak hanem próbáljam meg élvezni a szexet. Erre gondoltok, nem?
2012. febr. 10. 20:34
 16/19 anonim ***** válasza:
Pontosan. Ha meg nem tetszik a dolog, még mindíg meg tudjátok beszélni. Ennyi
2012. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Orális lesz = szo*ás, nyalás, Anláis: popsiba
2012. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Bár lány vagyok, de azért szerintem más, ha a barátjának csinálta, akit szeretett, vagy minden szombaton másnak... Hozzá tartozik a párkapcsolathoz, úgyhogy ezzel szerintem nincs semmi baj...
2012. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Texas Tex válasza:
Hát ehhez szokj hozzá, mert szerintem a mai csajok legnagyobb része leszopja a barátját. (Hála istennek!) Max nem mondja el neked...
2012. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!