Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átvert, vagy túlparázom?

Figyelt kérdés

Van egy srác, 4 évvel idősebb nálam. Eddig négyszer találkoztunk, mindannyiszor iszonyat jól éreztem magam vele, és ő is velem (mondta). Legutóbb 8 napja találkoztunk.

A héten ráadásul ráértem volna, mert még mindig szünetem van a vizsgák miatt. Azt hittem, ő ezt tudja, én biztos voltam benne, hogy mondtam neki. Ma rámírt facebookon, hogy miújság, és hogy egész héten el vagyok tűnve. A héten vagy háromszor írtam rá, pedig nem az én dolgom lenne(szerintem), de kétszer nem válaszolt, csak másnap, mert dolgozott. És most is azt csinálja, mégis tudott írni. Nem akarok tolakodó lenni, elhiszem, hogy dolgozik (ő is egyetemista, + alelnök HÖK-ben, amiről nekem fogalmam nincs mennyi melóval jár[hat]),szóval nem pattogok, hogy mi van vele. De nem hiszem, hogy érdekelné mi van velem, ha leszarna, vagy át akarna verni, nem?

Viszont én a 8 napot soknak érzem, hogy ne találkozzunk, de nem erőltetek semmit. Vajon tényleg nem ért rá?

Ő amúgy nem tudja szerintem, hogy én aggódom az egész miatt. Lehet, hogy szerinte minden a legnagyobb rendben van?? Valaki hasonló helyzetben? Mit kezdjek vele? Szombaton csak ráér, gondolom akkor nincs meló. Azt várjam ki, és ha nem kérdezi meg, hogy találkozzunk-e, akkor hagyjam? Furcsa érzés, ő az első, akivel randizgattam, és sajnálnám az egészet, ha nem jönne össze. Napok óta szarul érzem magam emiatt...


Légyszi csak normális válaszokat! Köszi


2012. febr. 10. 15:35
 1/1 anonim válasza:
Ezt itt senki mástól nem fogod megtudni,lekellene ülnöd vele kicsit beszélgetni. Máris meglátod,hogy igazat mond-e vagy sem. Nekem nem sok a 8nap én távkapcsolatba élek. De azért egy jó tanács..vigyázz vele.:) vagyis mindegyikkel.:)
2012. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!