Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg lehet Vietnámban 6000...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet Vietnámban 6000 dollárért feleséget venni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 10:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Kit erdekel? kapsz ingyen is barhol. Minek neked egy terrorista no?
2012. febr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem hagy el, nem csal meg, tisztel, azt csinálja, amit mondasz, stb.


Amit "ingyen" kapsz meg valószínű, hogy egy idő után megcsal, válás (ami biztos többe kerül, mint 6000 dollár), hallgatnod kell a nyivákolását, hisztieit, stb, stb.


Szerintem jó befektetés.

2012. febr. 10. 10:14
 3/18 anonim ***** válasza:

"Nem hagy el, nem csal meg, tisztel, azt csinálja, amit mondasz, stb. "


Ez rabszolga, nem feleség, nem társ.

2012. febr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
"Szerintem jó befektetés" :'DDD
2012. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feleseg hanem cseled, kurv@ es nem feleseg. A feleseg, baratno szeret teged. Ezt penzel nem tudod megvenni
2012. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"A feleseg, baratno szeret teged. Ezt penzel nem tudod megvenni"


Meddig? Néhány évig, a házasságok nagy része az első pár évben tönkre megy. Utána úgyis csak a papír tartja össze az embereket vagy még az se. Szóval ennyit a szerelemről.

2012. febr. 10. 10:24
 7/18 anonim ***** válasza:
Ezt azert mondod mert negativ tapasztalataid vannak a szerelemrol. Varj es eljon a te idod is
2012. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Valószínű,és milyen csinosak,szépek.Velük tuti nem kell cirkuszolni a szex miatt,meg nem fog ,,fájni a feje",meg nem kell rimánkodni,hogy ugyan már menni kellene sportolni,hogy az alakod még jobb legyen,ők alapból odafigyelnek,szép a hajuk.


Simán ha nem lenne belevaló csajom én például Panamai csajt szednék fel.Gyönyörűek ők is.

2012. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Meddig? Néhány évig, a házasságok nagy része az első pár évben tönkre megy. Utána úgyis csak a papír tartja össze az embereket vagy még az se. Szóval ennyit a szerelemről."


Ehhez két ember kell. Ha részedről ez a vélemény, akkor ne várd, hogy az asszony más legyen.

2012. febr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy 6000 dolcsiért hozzádmegy egy csóró vietnámi csaj a szebb élet reményében, de szerintem az igazán szép vietnami nők nem szorulnak rá ilyenre, szóval max egy házvezetőnőd lenne ennyiért.
2012. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!