Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belém zúgott? S, ha igen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém zúgott? S, ha igen, hogy állítsam le?

Figyelt kérdés
Egyetemi évfolyamtársam,egy fiú,szerintem többet érez irántam,mint kellene,mert annyira mindent megtesz értem,meg mély beszélgetéseink is voltak,személyesen is,meg facebookon.Kedves velem,és szint már törődik velem,vaqgyis számon tart,odafigyel rám,ha szükségem ven valamire,számíthatok rá. Sokat keresi a társaságom,sőt még akkor is oda mer jönni,ha barátnőimmel vagyok,belém szeretett volna? Én kedvelem meg minden,de nem vagyok belé szerelmes. Ezt hogy adjam a tudtára?
2012. febr. 8. 19:15
1 2
 11/15 Ájron ***** válasza:

Ne szivasd szegény gyereket. Mindenképp fájni fog neki, de ha megmondod neki (azért lehetőleg finoman) hogy mi a helyzet, akkor könnyebben túllép majd rajta. És nagyon fog tisztelni miatta.


Amit pedig én nagyon tisztelek benned, (és ő is tisztelni fogja) hogy mielőtt elhatároztad, hogy nem kezdesz kapcsolatot vele, vetted a fáradtságot, és megismerted. Ez nagyon ritka. Megadtad neki az esélyt. Nem csak azt bizonyítottad, hogy jó ember vagy, de őt is megkímélted attól, hogy azt feltételezze, benne van valami hiba.


A lényeg: Mond el neki, és légy őszinte.

2012. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igazából nekem még nem volt senkim,de rajta nem érzem azt,hogy az igazi lenne,bár fene tudja...

vagy létezik olyan,hogy a szerelem majd kialakul idővel?

mert az jól esik,ha szeretnek,de ha egyszer nem jön be...

2012. febr. 8. 21:56
 13/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj Árjon, de egy kicsit boncolgatnám a válaszodat:


"Ne szivasd szegény gyereket. Mindenképp fájni fog neki, de ha megmondod neki (azért lehetőleg finoman) hogy mi a helyzet, akkor könnyebben túllép majd rajta."


Ne szívasd a szegény gyereket.:


Szerintem te nem teljesen vagy tisztában a helyzettel, az is lehet, hogy csak barátkozni akar. Mivel, ha kicsit olvasgattad volna a hozzászólásokat, még semmilyen közvetlen lépést nem tett, csak barátkozott (nem nyomult rá, az előzményekből következtetve).


Mindenképp fájni fog neki, de ha megmondod neki (azért lehetőleg finoman) hogy mi a helyzet, akkor könnyebben túllép majd rajta.:


Megint inkonzisztenciát vélek felfedezni a válaszodban az információhiány miatt. Ha te barátkozol valakivel az fáj neked? Akkor fájna neki, ha teljes gőzzel rányomul és vissza csúnyán visszautasítja. De hogy redundancia is legyen, még egyszer elmondom neked: Egy szóval sem szögezte le a kérdező, hogy rányomult volna.

"Könnyebben túl lép majd rajta" kijelentésed is hasonló.



És nagyon fog tisztelni miatta.:


Kérlek szépen, szerintem a mai fiatalok nagy része, főleg aki "érzelmeket táplál" a másik iránt az egyáltalán nem a tiszteletéről híres, inkább a szarkeverésről és a rosszindulatról.


Amit pedig én nagyon tisztelek benned, (és ő is tisztelni fogja) hogy mielőtt elhatároztad, hogy nem kezdesz kapcsolatot vele, vetted a fáradtságot, és megismerted.:


Megint inkonzisztencia veszély. Elhatározásról, kapcsolat létesítésről nem beszéltünk eddig.


Kedves kérdező, mint még sok társam is mondta: Ne keverd a szart, ne csinálj semmit. Olyan problémán veszekedünk most, ami nincs is.

2012. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Ájron ***** válasza:

Én arra gondoltam hogy ne tartsa kételyek közt.


Az meg hogy a generációmban nincs tisztelet, csak szarkavarás, elég elfogult. Mindig van kivétel.

2012. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem érted, hogy nem tartja kételyek közt?

Akkor tartaná azok közt, ha a srác ténylegesen rányomult volna. DE ILYEN NEM TÖRTÉNT.

A kérdező túlreagálta. És valóban: itt a semmin vitatkozunk.

2012. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!