Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belém zúgott? S, ha igen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém zúgott? S, ha igen, hogy állítsam le?

Figyelt kérdés
Egyetemi évfolyamtársam,egy fiú,szerintem többet érez irántam,mint kellene,mert annyira mindent megtesz értem,meg mély beszélgetéseink is voltak,személyesen is,meg facebookon.Kedves velem,és szint már törődik velem,vaqgyis számon tart,odafigyel rám,ha szükségem ven valamire,számíthatok rá. Sokat keresi a társaságom,sőt még akkor is oda mer jönni,ha barátnőimmel vagyok,belém szeretett volna? Én kedvelem meg minden,de nem vagyok belé szerelmes. Ezt hogy adjam a tudtára?
2012. febr. 8. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

az édes kis pici száddal ? :)


Ha nem akarod megbántani akkor csak óvatosan adagolva..

2012. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jo,de hogy? Azt mégsem csinálhatom,h távolságtartó leszek,akkor csak mégjobban fog teperni.:/
2012. febr. 8. 19:18
 3/15 anonim ***** válasza:
Semmiképp se durván. De egyébként én lehet megvárnám a helyedben, hogy egyértelmű jelét adja a dolognak.
2012. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Leirásodból az derül ki,hogy jól ki jöttök egymással és bármiról tudtok beszélni.

Ebből végülis még nem következik rögtön az,hogy szerelmes beléd,de nem kizárt.

Várd meg mit lép.

Aztán majd elmondhatod neki,hogy bocsi most nem akarok belemenni egy párkapcsolatba ezért és ezért..

2012. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hivd el egy randira
2012. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetekben, bármit teszel, csak rosszul fog kisülni. A bármit teszelt úgy értem, hogy közvetlenül tudatod vele, hogy nem akarsz tőle semmit. Te is rosszul érzed majd magad, ő is rosszul fogja érezni magát.


A hibát ott követted el, hogy mély beszélgetésbe keveredtél vele és hagytad, hogy mindent megtegyen érted. Ezt csak egy olyan személynek engedd meg, akit szeretsz, máskülönben pontosan ilyen helyzetekbe keveredhetsz.


Hogy mit tudsz ilyenkor csinálni hogy épp bőrrel megúszd az egészet? Semmit. Ez alatt nem azt értem, hogy kerüld, ne beszélgess vele. Nyugodtan, mintha menne minden a régi kerékvágásban.


Egy idő után tudatosulni fog benne, hogy csak barátként kezeled. Vagy még az is lehet, hogy nem is akar tőled semmit, csak szeret veled lenni, barátkozni. Nem lehetetlen.


A lényeg, hogy te ne csinálj semmit. Ha ő nem lép semmit, nem akar megcsókolni valamikor vagy bármi, akkor nincs semmi gond. Ha pedig igen, akkor sincs semmi probléma, nem csókolod meg, nemet mondasz, stb. Ez kevésbé fáj, minthogyha te mész oda és te adod a tudtára.


Fölöslegesen nem kell aggódni olyan problémán, ami lehet hogy nincs (mint már mondtam, lehet hogy csak barátkozni akar).


Nem szabad magad körül keverni a szart. Tekintsd barátnak, majd ő jelzi ha többet akar és akkor majd megmondod neki, addig ne csinálj semmit.


Remélem segítettem.

2012. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy már elkezdtem távolodni tőle ezek a dolgok miatt,és erre ő is elkezdett furcsán viselkedni,lehet,hogy már elszúrtam,mert most lehet azt hiszi,hogy vonzani akarom még jobban...akkor ezekszerint jobban a közelébe kellett volna maradnom?
2012. febr. 8. 19:34
 8/15 anonim válasza:

Szerintem se csinálj semmit de nehogy megbánd később hogy nem őt választottad mert ez is lehet.

De persze az is lehet hogy semmit se akar tölled csak akkor parázz amikor ténl ott a gond:D

2012. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyáltalán nem vonzod mint csaj, de bír téged mint embert. Erre nem gondoltál?
2012. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amíg nem adja egyértelmű jelét, nem teremt olyan helyzetet, amiben a te reakciódból egyértelműen leszűrheti, hogy hogy is állsz hozzá, tegyük fel pl. szerelmet vall, vagy testileg közeledik, addig ne változtass az eddigieken.
2012. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!