Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, hogy 17 évesen csak 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy 17 évesen csak 1 barátnőm volt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 18:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, hogy azt nézik a fiatalok hogy 50 barátnőjük legyen 2 hét hosszúságú kapcsolatokkal és nem azt, hogy 3 de az éves hosszúsággal.
2012. febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Ivan Iljics ***** válasza:

18 éves vagyok. Egy barátnőm sem volt, ellenben már 14-szer visszautasítottak amikor kicsit komolyabban próbálkoztam.


De nem izgat. Majd kialakul.

2012. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Deathnote válasza:
lesz ott még több is ;))
2012. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
én 13-éves vagyok és most is van csajom!;) szal azért probálgasxd
2012. febr. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
15 vagyok, Én vagyok az egyetlen szinte akit ismerek, és még nem volt barátja. Szar egyedül, főleg, ha azt nézed, hogy a legjobb barátnőmnek már 4- barátja van, és ott van a láthatáron az 5. is!! :$
2012. márc. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!