Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha 21 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 21 évesen még nem volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem


és sose foglalkozz azzal, hogy mások szerint mi a ciki

2011. dec. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nemigen
2011. dec. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak az oka ciki. Ha fiú vagy, akkor csúnya vagy, ha lány, akkor meg válogatós.
2011. dec. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. És nem válogatós, csak a fiúk félnek odajönni hozzám.
2011. dec. 1. 09:04
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ciki!
2011. dec. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem ebben a korban toppant be hozzám a szerelem:)
2011. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ezio89 ***** válasza:
100%

kedves kérdező. Nekem se volt eddig sajnos senkim :(

22F

2011. dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Védeni akartalak hogy nem dehogy dehogy de ezek után: Lány vagyok. És nem válogatós, csak a fiúk félnek odajönni hozzám. Már bocsáss meg de ez nagyon gáz kijelentés ! Akkor csak benned van a hiba sőt ez 100-as hogy benned ! Szerintem vagy ronda vagy már bocsika vagy baromira nem vagy társasági ember és csak a gép előtt ülsz. Már te is kezded gázosnak érezni a helyzeted de azért úgy látszik te sem teszel ellene olyan sok mindent mert most is a gép előtt ülsz és ezt a kérdést fogalmaztad meg. Ahelyett hogy kimozdúlnál és kapcsolatot teremtenél új emberekkel. Mert ha továbbra is úgy életed az életed ahogy eddig tetted akkor ne várd el azt hogy majd a srác az ablakodon fog kopogtatni mert nem fog . Persze nem állítom hogy túl öreg vagy egy kapcsolathoz mert nem így van inkább arra próbálnálak sarkalni hogy mozdúlj ki és tegyél a helyzeted ellen ! Sok sikert !
2011. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló. Nem, nem vagyok ronda. Jó nem vagyok Adriana Lima, na de ki az! és nem vagyok begubozó. Életvidám, mosolygós csaj vagyok. Nem apáca.

Járok szórakozni, vagyis jártam, mert meguntam, hogy azzal megy el az időm, hogy minden hímnemű engem bámul, de senki nem képes arra, hogy megszólítson, és ha valaki mégis arra vetemedett, az meg csak "arra" vágyott.

2011. dec. 5. 10:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Magyarán ez a problémám. Hogy türthető vagyok: szürke szem, hullámos barna haj, és vidám, mosolygós. Ennek ellenére úgy érzem magam mint egy totemoszlop, akit mindenki csodál, de senki sem szereti.
2011. dec. 5. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!