Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párkapcsolatokban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatokban mennyire normális az, ha az érzelmek olykor átmenetileg ingadoznak?

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátnőm, 7. hónapja járunk, és az én részemről nincs gond, de beszélgettem egy ismerősömmel, aki mondta, hogy néha azt érzi, hogy nem szerelmes a fiújába.

Na már most ez lehet a megszokottság is, de gondolok itt arra is, hogy például én szorgalmi időszakban biztos hogy találkozok egy héten négyszer a barátnőmmel, és éppen ezért nincs hiányérzetem, nyugodt vagyok, és pláne nem féltékeny. Tudom, hogy nem flörtölne más fiúval is, tudom, hogy garantáltan találkozhatunk holnap, holnapután vagy jövő héten. Bár bejárós vagyok a főiskolára, de akkor is. :)

De például egy másik ismerősöm, aki velem egyidős fiú, az ő barátnője állandóan a gondolataiban van, hiányzik neki nagyon, és alig várja, hogy találkozzanak másnap stb.

Én nem gondolok azért minden órában a barátnőmre, elfoglalom magam. Ugyanakkor volt, amikor igen hiányzott, meg amikor alig vártam a holnapot, de máskor meg egy egész hét eltelt nélküle, és nem volt gond, mert utána megint találkozhattunk.

Szerintetek vanna olyan kapcsolatok, ahol hasonlóak a dolgok mint nállam, illetve olyan kapcsolatok, ahol meg az egyik fél néha azt érzi, hogy nem szerelmes a másikba?


2009. jún. 1. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy van:) ez együtt jár a szerelemmel, hogy nem mindig égsz magas hőfokon, ezzel semmi gond nincsen:)


20/L

2009. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fontos mindig azt kimutatni mennyire szerelmes az egyik a másikba. Lehet csendes a folyó, de mély...
2009. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez jó :D
2009. jún. 2. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!