Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és beleszerettem az egyik tanárnőbe. Nem tudom mit tehetnék még, mert vittem neki rózsát és hasonló dolgokat tettem de nem jön rá. Hogyan mondhatnám el neki mit érzek iránta? Mit tehetnék?


A tanárnő szingli tudomásom szerint. Elég zárkózott típus és nagyon erkölcsös.


Nem szeretném kirúgatni magam az iskolából de azt érzem minden vele töltött órán, hogy egyre jobban beleszeretek.


Nagyon nem kedvel vagyis elég ellenséges velem az utóbbi időben, mivel sokszor görbetükröt tartottam elé.


Kérlek segítsetek!


2012. febr. 6. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
-.-"
2012. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez elég szívás, hogy pont őbelé szerettél bele, mert gondolj bele: ő sem járhat veled, mert kirúgnák. Ha egyáltalán akarna, de nem valószínű h kellenél neki, pláne ahogy írtad, hogy még nem is túl kedves.... sajnálom haver, de az egyetlen megoldás: kutyaharapás szőrével találni helyette valaki mást.

ui.: sokat ne szarakodj, mert tényleg kivágnak a suliból!

2012. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zseni001 ***** válasza:
Na, ma is tanultam valamit.
2012. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy pont a rózsa és hasonlók miatt dühös? Ha nem vevő erre a dologra és erkölcsös is eléggé (netán keresztény is...), akkor lehet hogy pont undort váltasz ki belőle, de kitudja tényleg.
2012. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Erre nem gondoltam még.... . A rózsának örült és nem ezzel van baja, ahogy észrevettem. Szerintem még nem jött rá sőt biztos, hogy nem. A zárkózottságából kifolyólag nem valami kedves. Sokszor szerintem nem akar bunkó lenni, csak nem tudja milyen "érezni" vagy ilyesmi.
2012. febr. 6. 18:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor próbálj meg szerintem kedves lenni továbbra is, segíts neki, ha tudsz, aztán hátha veszi a lapot. De ez egy lassú folyamat, ha zárkózott. mag amúgy sem mindennapi a helyzet. Gondold meg, lehet hogy sose veszi észre, de az is lehet hogy csak a "tanár" életét éli a suliban, közben meg egész más ember, ha nem tanít.
2012. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hány éves a tanárnő ?


szerintem smárold le, ne törődj semmivel.

2012. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Boccs!

De nem voltr eggyértelmű.

te leszbi vagy? Mert "erkölcsös tanárnő nem az"!!!!!!!

2013. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!