Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így csak a saját életemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így csak a saját életemet keserítem meg, hogyan tudnék változni?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a barátommal, Ő az első kapcsolatom. Nagyon szeretem. Kezdetben nem voltam szerelmes, de úgy érzem ez az idő teltével változott.

Én bugyuta, minden apróságon berágok. Pl.: csak iskolában tudunk találkozni. Volt, hogy pl mikor végzett a suliban nem köszönt el, ahnem egyből ment haza(mert vonatos és nem akarta lekésni). Holott egy perc se lett volna. Régen szóvátettem, és mondta, hogy siet.

Aztán: CSak hétvégente jut géphez kockulni, ilyenkor meg van, hogy 6-7 percig nem ír. Én ilyenkor feltudok robbanni(persze nem mutatom ki), mert szüksége van a szeretetére. Most is 6 percig nem beszéltünk, és le kellett lépnie. Megőrülk mert minden apróságon felkapom a vizet, nagyon ragaszkodom hozzá. HOgy változtassak a sértődékenységemen? Most is sírhatnékom van, bele fogok ebbe betegedni....Megkeserítem a saját életemet.


2012. febr. 5. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
ezen én is felcsesződnék. sztem ez még egészséges sértődékenység. Ő a hülye..
2012. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az tuti, legalább felismerted a hibát. Tanácsom: nőj fel.
2012. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nyilván mindketten hibásak vagyunk. Néha találkozunk hétvégén is, de ugye iskolába nem mehet a csók meg ezek, én meg nem bírom egyszerűen már:S

Neki meg haza kell mennie, én meg tanulok...

És hogy nőjjek fel? Tényleg fel kellene nekem, de nem tudom, hogy....

2012. febr. 5. 21:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocsi de ez nem kapcsolat.Egy igazi kapcsolatban nem neten tartják a kapcsolatot és nemcsak iskolában vannak találkozások.

(persze ha 15 éves v azalatti vagy,akkor érthető a problémád)

2012. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Suliban miért nem mehet a csók? o.O
2012. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ő 15, én 16.

Igazából iskolában szünetekben, de mindig együtt vagyunk,ölelés, szájrapuszi, stb.

Utána mondom azért nem jön össze mert tanulok, neki meg haza kell érnie, hétvégenként meg csaka szombat jó, úgy volt, hogy most talákozunk, de mindkettőnknek közbe jött valami. Hozzám sajna nem jöhetünk.

Azért nem mehet a csók,mert szerintem az nem iskolába való, hogy ott csókolózzunk mindenki előtt:)

2012. febr. 5. 21:09
 7/10 anonim ***** válasza:

A kapcsolatot is meg fogod. Mert ez nyilván érezhető lesz vagy már az is. Nem kell ezeken idegeskedni.

Neki is van pl székelési ingere, amit lehetségesen 3 hónap után nem akar bejelenteni neked. Hogy ezt megszüntesse 6 percre is szüksége lehet.

A férfi és a női kommunikáció különbsége, hogy a nő sokszor teljesen feleslegesen beszél, csak hogy ne legyen csönd, míg a férfi inkább a tények közléséért. Msn-en amúgy sem ajánlott kapcsolatot ápolni, mert félreérthető helyzetekhez vezet, mivel nem látod a másik reakcióját, nem hallod a hangját. Nem lehet életszerű beszélgetést kihozni belőle, ahol a gondolatok, mondandó folyamatosan követik egymást, így beáll a csönd. Amúgy sem jellemző, hogy a gépnél töltött idő csak és kizárólagosan beszélgetéssel telik. Közben olvasgat, játszik . . . nem lesi minden választ.

Érthető ha nem akarja egy puszikáért lekésni a vonatot és várni a következőre 1-2 órát ebben a kellemes időben.

Ha egyébként minden rendben van és kellő figyelmet szentel neked, szeret minek kell feszültséget kelteni?

Reálisan kellene gondolkodni és akkor nem jutna eszedbe ilyeneken agyalni.

23/N

2012. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

23/N ebben teljesen igazad van. Világéletemben mindent túlkomplikáltam.

Jártam pszichológushoz is bizonyos okokból, és lelkileg elég gyenge vagyok, meg kellene, hogy erősödjek. Anyukámmal sajna nem szoktam már ilyeneket megbeszélni, és ugye egyedül kell kitapasztalnom...:(

Köszönöm, hogy írtál, elgondolkodtató volt!:)

2012. febr. 5. 21:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) Remélem sikerül hamar túllendülnöd ezen a problémán.
2012. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én is nagyon remélem, kénytelen leszek valamit kitalálnom mindentéren.:)

Tényleg köszönöm:)

2012. febr. 5. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!