Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám ezt elmondani neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rifle02 kérdése:

Hogyan tudnám ezt elmondani neki?

Figyelt kérdés
Van 1 lány , akibe már nagyon régóta szerelmes vagyok és nagyon kedvelem is.Viszont ő ezt ne mtudja és valószínűleg nem is sejti. Régebben , nyáron néha találkozgattunk , msnen is beszélgettünk sokat viszont már vagy 2 hónapja nem beszéltem vele :( . Hogyan tudnák a helyzeten javítani vagy egyéb bármi mást csinálni?
2012. febr. 5. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress rá youtun, Hogyan csípjünk föl csajokat, több videó is van.
2012. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A) verzió: Élőben veszed fel vele a kapcsolatot.

B) verzió: Interneten keresztül veszed fel vele a kapcsolatot.


C) verzió - ezt tanácsolnám én: Írj neki neten egy mailt, hívd el valahová. Ha elmegy, van esélyed, ha nem, akkor meg bukta.

2012. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, szerintem legalábbis sejti hogy belé vagy zugva.


Legjobb eset: A rockkoncertod estéje után parkolj le a háza előtt a bmw del és dudálj rá hangoasan. ha kidugja a fejét akkor:

- Nemtod véletlenül hány óra van?


A legrosszab eset: Miután vonatbalesetet szenvedtetek, ellenrőrizd hogy él e még. ha igen akkor csinálj szájból szájba lélegeztetést. később emlékeztesd erre.


általános eset:

Miután sikerült gólt rúgnod vigyorogj rá.

Miután, megvertek, monoklisan állj olyan helyre ahol meglát és kérj rá puszit, mert akkor nem fáj annyira.

Facebookon kérdezd meg valamiről, és hagyd hogy órákig meséljen amig te nyugodtan nézed alatta a transzformers 2 ot.

Órán valamien indokból ülj mellé, és mutass valami érdekeset/veszélyeset/izgatót/vicceset.

2012. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó :DDD
2012. febr. 5. 18:06
 5/8 anonim ***** válasza:
kenessy :DDDDDDDDD ötletes.
2012. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elkérni a telefonszámát.
2012. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már régóta megvan a telefonszáma :))
2012. febr. 5. 20:09
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor sürgősen hívd fel :D
2012. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!