Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Nektek mi számít már megcsalásnak? És mi az amit még megbocsájtotok a párotoknak?

Figyelt kérdés
Én már a flörtöt is vmien szinten annak veszem, de 1 smár már nálam nem megbocsájtható, szerintetek ez túlzás? Írjátok oda a nemeteket és a korotokat is, köszi :)
2009. jún. 1. 15:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Minek flörtölne, ha ott vagy neki te?

Egy csók már rég megcsalás.

17/L

2009. jún. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%

Hát nekem már a flört is annak számít.. vagyis inkább csak borzasztóan rosszul esik, mert hogyha velem van akkor ne tetszelegjen más lányoknak... de lehet hogy csak túl féltékeny vagyok... A csók meg már abszólút annak számít!

L/19

2009. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalást két síkon lehet értelmezni.

1.: érzelmi szint

2.: fizikai szint.

Az elsőbe tartozik az, ha a másikhoz már (jobban) kötődik érzelmileg, ha a csók, vagy flört, vagy bárminemű jel okkal következett be, tehát előre készült rá. Az is beletartozik, ha ugyan testileg nem csalta meg a másikat, de folyton rá gondol, míg a párjával van... És ha csak egy ölelés is, de mégis, komolyabb, mint akár egy véletlenül elcsattant csók.

A második pedig értelemszerűen minden olyan tett, amit nem a saját párjával tesz az ember, hanem egy harmadikkal. Csók, szex, folytonos találkozgatások...


Nagyon nehéz meghatározni, h hol a határ megcsalás és nem megcsalás között.

Azt tudom, h volt olyan párom, akinek még egy csókot is elnéztem, épp azért, mert nem voltam belé szerelmes, vagy már nem kötődtem hozzá annyira.

De azt is tudom, h ha most csókolna meg a Kedvesem vki mást, nem tudnék túllépni rajta.

Sztem az, h "megcsalás" kapcsolatfüggő. Épp ezért nem árt már az elején tisztázni, h kinek hol a határ. 23/l

2009. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%

Hát nálam pl egy szex nem számít akkora megcsalásnak, mint egy csók.

A csókban azért több érzelem van. Szerintem.

Szóval például, ha egy prostival feküdne le, az nem érintene annyira rosszul, mintha egy lány ismijével smárolna például. Azt nem bírnám ki.

A flörtöt nem veszem megcsalásnak, de ennek ellenére nagyon nehezen viselem.

1 megcsalást megbocsátanék, bár a bizalmam teljesen elveszítené.

A 2.-nál viszont vége..


16L

2009. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%

ez érdekes kérdés.


szerintem minden megcsalás, ami izgatja. így a csók, a tapizás, és persze minden, ami ennél több.


viszont, hogy őszinte legyek, előfordult velem egyszer hogy eléggé berúgtam, és letapiztam egypár lányt. valahogy álltam, forgott a világ, és egyszer csak ott volt. nem is emlékszem mi lett belőle. ez bár nagyon gáz, nem gondolom megcsalásnak, és nem érzem magam emiatt rosszul , hiszen igazából nem "esett jól", nem is emlékszem ki volt és miért.


ugyanakkor ez nagyon rosszul tud esni a másiknak, én sem bocsátanám meg. tudatosan talán igen, de érzelmileg nehéz túltennie magát az embernek...

2009. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Ha ezen gondolkodik valaki, hogy "ez most megcsalásnak számít vajon?" az már rég rossz...

Nyilván történhet véletlen, és ha azt elmondja neked őszintén, akkor okés...de nem tudom

2009. jún. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, nem ítéletet mondok, de engem nem érdekelne, hogy milyen kangörcs tör a barátomra, ha VELEM jár, ne feküdjön le más lányokkal, van keze is. Én utána nem lennék képes hozzáérni, mert nekem ez megalázó lenne. Én sem feküdnék le mással, csak mert nincs ő, VELE szeretek szeretkezni, és nem valami jöttmenttel szexelni. Ez az én véleményem. A másik kérdés, hogy mi számít nálam megcsalásnak: mivel a barátom amúgy sem egy olyan típus, aki bárkivel elkezd flörtölgetni, ezért ha erre vetemedne, hihetetlenül rosszul esne, mert elméletileg engem szeret, ne dícsérgessen más csajokat. Ha választott, akkor dícsérgesse a választottját, ezzel biztos sok ember nem ért egyet, de én így vagyok vele. A csók már egyértelműen az, a szex pedig végképp, mert mi nem szexelni, hanem szeretkezni szoktunk, és az összes érzelmi töltéssel rendelkező nonverbális megnyilvánulásunk megjelenik az időtartama alatt. Mindez röviden: nálam minden olyan dolog megcsalásnak számít, ami túlmegy a haverkodás határain.



16/L (le lehet szavazni a hozzászólásom első részét, hogy biztos egy éretlen kis tinip*csa agyszüleménye, de számomra ez sosem lesz elfogadott.)

2009. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!