Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Nektek mi számít már megcsalásnak? És mi az amit még megbocsájtotok a párotoknak?

Figyelt kérdés
Én már a flörtöt is vmien szinten annak veszem, de 1 smár már nálam nem megbocsájtható, szerintetek ez túlzás? Írjátok oda a nemeteket és a korotokat is, köszi :)
2009. jún. 1. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
egy csók már megcsalás..de ha szeretem nagyon az illetőt akkor megbocsátok..csak ha egyszer valaki már megtette az máskor is megfogja,mondjuk nem minden esetben..de kutyából nem lesz szalonna.!!
2009. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem helyzetfüggö, de a flört semmikeppen nem az... illetve attol függ, hogy mi hangzik el egy flörtben. Azt nem viselem, ha pl letagad engem, es azt mondja nincs baratnöje. Volt pl, hogy valami jatek volt, amikor megcsokolt egy lanyt, az nem erdekelt. volt, hogy 8 honapig nem talalkoztunk es lefeküdt egy masik lannyal, azon is tul tudtam lepni, ha letagad, azon nem, meg ha mellette vagyok (mar fizikalisan), es ugy fekszik le valakivel, vagy valami bulin összejön egy csajjal, akivel csokoloznak, vagy ilyesmi, akkor mehet is...
2009. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

A flört nálam csak akkor ha előttem csinálja, vagy ha durván (pl az már azért érzelmi megcsalás, ha azt mondja, h ha nem lenne a pasim akkor ez és ez...) a csók meg abszolút...

Hogy mi a megbocsátható az helyzetfüggő.

2009. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy flört is már nagyon rosszul esik, nehezen heverném ki, de azt még nem a megcsalás kategóriába sorolom. De egy csók már mindenféleképpen az, hogy a további dolgokról már szó se essen.

L/20

2009. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A flörtölés nem megcsalás az még semmi..hát egy smár ez se emmi...de persze aki párkapcsolatban él és mást smárolt..nem szép dolog de én megtudnám megbocsájtani ha csak egy kis puszi volt vagy csókos puszi.de ha szex volt akkor tuti nem bocsájtanám meg..


21/L

2009. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
én a csókot se tudnám megbocsájtani, mert ha szeret nem tenne velem ilyet, nem? és ha megbocsájtasz neki, ha 1x megtette, máskor is megfogja, mert tudja, hogy visszafogadnád...
2009. jún. 1. 15:19
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
azert ez szerintem nem egeszen igy müködik... en irtam azt hiszem masodiknak... amikor lefeküdt massal, azt mi elött megbeszeltük, tudom hülyen hangzik, de en adtam ra aldasomat (ne itelkezzen az, aki nem töltött külön több, mint egy evet, ugy, hogy közben nem talalkoztak, ugy, hogy ez az EN döntesem volt) viszont tavaly megcsalt ugy, hogy elötte nem sokkal egyszer szakitottunk a tavolsag miatt, azten ö akart kibekülni (ö szakitott), es ö igerte azt is, hogy nem lesz massal (en nem akartam, hogy igergessen), aztan megis megcsalt, en szakitottam vele, nagyon hosszu procedura volt, mire egyenesbe került a kapcsolatunk, nem csinalnam meg egyszer vegig, biztos, hogy szakitanek, masreszt viszont akkor szembesült vele, hogy mekkora fajdalmat okozott nekem, amitöl elegge megijedt, uyhogy, ha kepes lenne ezt velem megint megtenni, hat meg sem erdemelne, hogy engedjek neki. Könnyü addig barmit is mondani, amig nem tpasztaljuk meg...
2009. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Nálam már a flört is megcsalás, viszont a szexig mindent meg tudok bocsájtani...(még azt is, ha őszinte,és tényleg sajnálja)
2009. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából csóktól számítom a megcsalást, de egy flört is nagyon rosszul esne, és kiverném a balhét. Szerencsére elő sem fordul ilyesmi, legalább is a jelenlétemben nem. De 100%-ig megbízok a páromban.
2009. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

15:39

20/L

2009. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!