Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti ha szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ha szerelmesek vagytok kivel szerettek többet lenni a barátotokkal vagy a barátnőitekkel?

Figyelt kérdés

-Én csak hétvégén találkozom a barátnőmmel suli miatt.Ígyí hétköznap a barátnöivel van.Nem is szoktam nagyon keresni , rajta lógni.Ha hazajön hétvéén, akkor is találkozgat a barátnőivel, de velem is.Nem az a baj, hogy féltékeny lennék a barátnőire, mert az már rényleg cinkes.De azt azért elvárnám , hogy ha én mindent megtennék, hogy minél többet legyek vele együtt.Most meg elmegy ilyen névnapi buliba hétvégén is, ahova engem nem hívott.

Nem tudom mire vélni ezt.Nem hiányzom neki annyira?Mert egyébként minden rendben van köztünk.Csak olyan idegesítő.

17/f

6 hónapos kapcsolatunk van.


2012. febr. 3. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!Én a barátommal sokkal jobban megértem magam,mint a barátnőimmel.A barátnőimet szinte minden nap látom suliban,és csak hétvégén tudok a barátommal lenni pár órácskát..a barátnődet nem nagyon értem.

17/L

2012. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!