Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy nem csak azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rékcsi kérdése:

Lehetséges hogy nem csak azt akarja?

Figyelt kérdés

Van egy 19 éves srác akivel jóban vagyok és járni akar velem ,én is nagyon vonzódom hozzá de félek hogy csak szexelni akar ami úgyse jöhet össze neki mivel szűz vagyok és nem hagyom magam belevinni ilyen hülyeségekbe. Szerintetek lehet hogy tényleg csak járni akar velem és nem csak a szexre kellek neki?

14/L


egyébként nem vagyok naiv kislány figyeltem felvilágosító órákon a suliban ha valami nem tiszta megnézem interneten tehát nem lennék olyan hülye hogy 14 évesen elveszítsem a szüzességemet


2012. febr. 3. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
19 évesen én nem bírnám ki h nincs szex. Szerintem nagy köztetek a korkülönbség, jobb ha kihagyod.
2012. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

én is pont erre gondoltam hogy egy 19 éves srác nem bírja sex nélkül és ez neki így rossz lenne

szerintetek megkérdezzem e felől?

2012. febr. 3. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a srác nem valami kis szerencsétlen, aki örül, hogy kap egy akármilyen csajt, akkor elég nehezen fog birkatürelemmel várni, hogy majd lefeküdj vele valamikor a jövőben.

De ezért nem lehet a srácot hibáztatni, szerintem szimplán nagy a korkülönbség a ti korotokban.

2012. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Me Gusta vagyok ***** válasza:
Szerintem hagyd őt! Keress hozzád illőt, 16 vagy 15 évest :D
2012. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez a srác bármelyik csajt megkapná a sulijából de ő mégis velem akar járni
2012. febr. 3. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:

A srác úgy van vele, mint sokan vagyunk és szereti a tiniket! :D Ha tanácsot kellene Neked adnom, eltanácsollak a dologtól. Nekem is volt már egy ilyen korfelállású kapcsolatom és 1 évig nem volt szex. Ez 4 megcsalást is magába foglalt az én részemről.


25F

2012. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Amazing ***** válasza:

Szerintem is hagyjad.

Tudod az embernek mindig az kell akit nem kaphat meg.

Ez a ti esetetekben is fenn áll.

Ha azt mondja hogy vár a sex-el amég te nem állsz készen rá, azt a várakozás kb 2 hétig tartana :)

Ő azért mégis csak 19 éves, te meg mégis csak 14 vagy és elég valószínű, hogy rá tudna venni, hogy lefeküdj vele, akár így akár úgy.

De ha mégsem tudna rávenni és megunja, te pedig beleszeretsz, és ő pedig talál egy olyan csajt, akit nem kell nagyon unszolni, akkor dobni fog és neked lesz szar.

Ha vele akarsz kezdeni, akkor vagy adsz neki puncit, vagy el se kezd.

20/F

2012. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!