Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Pedig szeretem

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Pedig szeretem

Figyelt kérdés
van egy srác(24) 2éve nyáron találkoztam vele egy rendezvényen,és utána beszéltünk telefonon sajnos csak 4x de tök jól elbeszélgettünk és tudom hogy tetszek neki és bejövök és nekem is tetszik meg minden de ő visszahúzódó,félénk,nem cselekszik. Én 17éves vagyok és amikor beszéltünk akkor nem kérdezte tőlem hanem a sógornőmnek az anyukájától tudtam meg hogy 17vagyok, és ő mondta hogy azt hitte hogy több vagyok meg stb és azóta nem is beszéltünk mert ő nem akar megrontani meg minden ,de tudja hogy rajongok érte...mindenki drukkolt hogy összejöjjünk meg mondták is neki hogy ne "féljen" de hát akkor se akar lépni de az meg hogynézki hogy én hívom meg "udvarolok" neki?????de nagyon aranyos,jószívű,kedves...de már annyit vártam és már kicsit unalmas. de az egyik haverjával mindig beszélek és mondja is a srácnak hogy legalább hívjon meg valahova és beszélgessünk meg minden,de hát :( mit tanácsoltok mit csináljak?????
2012. febr. 2. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz tenni, vagy vársz továbbra is, vagy elfelejted őt.
2012. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fejezd be a rajongást,4 telefonhívásból hidd el nekem,hogy nem ismersz meg embert.

Nem tetszik neki a korod,minden bizonnyal nem szerelmes beléd.Ezt a sok energiát,amit rá pazarolsz inkább fektesd abba,hogy keress magadnak egy olyan srácot,aki fülig szerelmes beléd és megkapod tőle mindazt a szeretetet,amit megérdemelnél.

2012. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hívd el te randizni, mit veszíthetsz?
2012. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2hozzászólónak:

volt barátom 7hónapig de a még vele voltam csak rá tudtam gondolni mármint a szövegben leírt srácra.

3hozzászólónak:

félek felhívni hogy mit szól?!félek hogy leráz

2012. febr. 2. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
És ha leráz? Legalább megpróbáltad. Szerintem így sem kaphatod meg őt, de azért próbáld meg, veszteni valód nincs.
2012. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"2hozzászólónak:

volt barátom 7hónapig de a még vele voltam csak rá tudtam gondolni mármint a szövegben leírt srácra. "


Jó,akkor így fogalmazok:ezt a srácot felejtsd el előbb,aztán keress csak magadnak valakit és csak akkor járj vele,ha úgy érzed,hogy szerelmes vagy.

2012. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp hívd el 1 kávéra v vmire, legalább megbeszélnétek ezt az egészet. lehet neked is változna a véleményed 1 beszélgetés során. vagy nem lesztek 1 hullámhosszon vagy minden okés lesz. ő rájön,h jófej, okos csaj vagy és megy minden,mint a karikacsapás... :)

ahogy előttem is írták, semmi veszítenivalód nincs. azt sokkal jobban meg fogod bánni, ha nem próbálod meg, mintha még mindig ilyen bizonytalanságba lennél,mert nem mersz lépni.

hajráhajráhajrá

2012. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 weca ***** válasza:
találj ki valamit séta a parkban van annyi női praktika .DE előbb ismerd meg jobban aztán buj vele ágyba tudod ha túl könnyen megkap alkkor már kaTOG AZ AGYAHOGY MÁSSAL IS ILYEN KÖNNYEN MEGY a4 találka az kevés egyember megismeréséhez pá
2012. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!