Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy az ember két férfit szeret egyszerre?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem "rajongani" lehet két férfiért (vagy nőért pasiknál :-)), de ha igazán szerelmes vagy, akkor csak egy létezik.
2008. ápr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem létezik, ha kettőt "szeretsz" egyiket sem szereted igazán...
2008. ápr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy létezik, pl a bátyádat vagy akárki mást szerethetsz a párodon kívül, ha más a szitu akkor tévedésben élsz, és magad sem tudod hogy kit akarsz...
2008. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A mostani kapcs.ba ugy mentem bele,h vki másba voltam szerelmes,és attól félek,h a mostani páromból kit szeretek és újból a másik illető fog érdekelni!
2008. ápr. 5. 12:33
 5/9 anonim ***** válasza:
nehez dilemma. de ez azt jelenti h a mostani parodba nem vagy szerelmes. csak szereted. de lehet h azt sem ugy szerelemmel. mert ha szerelmes lennel ugy igazan bele akkor nem kacsingatnal kifele... de eleve ugy mentel bele a kapcsiba h nem voltal szerelmes. vkinel megjon a szerelem kesobb vkinek nem. nalam nem mukodott ez a szitu...
2008. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most már szerelmes vagyok a mostani páromba!De kezdéskor nem voltam!A másik vki akkor hoz lázba ha meglátom!
2008. ápr. 6. 00:19
 7/9 anonim ***** válasza:
van bizony szerethetsz két embert. csak az egyiket szereted a másik iránt viszont valami kimondhatatlan dolgot érzel ami igazából nem szerelem csak vonzódás, vagy hasonló. egy cipőben járunk.
2008. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó nagy cipő az,én is beleférek!:)És még rengetegen rajtunk kívül!Viszont ha az igazival lennénk,akkor évek múlva sem kacsintgatnánk kifelé.Egy évig úgy éreztem megtaláltam,Ő az,de ma már egy másik pasi is érdekel.A jelek szerint mégsem ő a nagy Ő!Van ez így!Viszont szeretem!
2008. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is beleferhetek ebbe a nagy cipobe??? :-) Persze van ez igy neha... nekem is volt kapcsim amikro belementem nem voltam az illetobe szerelmes egy masik pasiba voltam aki remenytelen volt... neha utana ugy ereztem beleszerettem az ex-embe aztan 7 ev utan a kapcsi szetment... Most pl egy eve azt hittem megtalaltam a nagy O-t... aztan igaz tavkapcsoltabna vagyok vele most mar lassan egy eve es szerintem megolt mindent, nem tudtam ellenallni a kisertesnek es osszejottem vkivel, akivel meg nem tudom h h alakulnak a dolgok. vannak erzeseim mind a ketto irant. az ujtol felek mert uj es nem ismerem es felek h megegetem a kezem. de elkepzelheto ilyen szitu... es hanyan vagyunk meg hasonlo cipoben azert nem kell lehurrogni a masikat!
2008. ápr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!