Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesen rettegek a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen rettegek a párkapcsolatoktól és a fiúktól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom, sose csókolóztam, meg semmi ilyesmi. Nem vagyok csúnya, csak régebben elég visszahúzódó voltam, azonnal elutasítottam mindenkit, aki megpróbált közeledni. Most már nem koptatom le a fiúkat kapásból, csak 1-2 randi után. Mindig mindenkiben találok valami olyan hibát, amire ráfoghatom, hogy ezért nem jövök vele össze, pedig csak félek a fiúktól, a csóktól, meg úgy mindentől. Pl ha randizok egy sráccal, órákkal előtte görcsöl a hasam az idegességtől. Az érzéseimet sem tudom kimutatni a másik iránt. Tudom, hogy nem normális dolog, hogy így rástresszelek, de nem tudok mit tenni ellene... Valaki, valami ötlet? Félek, hogy egész életembe egyedül fogok maradni.

Előre is köszönöm a válaszokat!

20/L


2012. febr. 2. 10:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én is így voltam mint te.

aztán kikötöttem hogy csak haverilag vagyok hajlandó találkozni mikor randira hívtak.

így ismertem meg a volt barátomat, először összehaverkodtunk és utána alakult ki.

lehet ez nekem is segítene. így nem kellene mindig attól rettegned mikor ér hozzád, mikor akar lekapni stb.

én főleg a csóktól meg a tapizástól féltem, jobb volt először barátként. megvártam míg magam leszek olyan bátor hogy kezdeményezzek és úgy már elmúlt az egész.

mondjuk nem lett sikersztori, igazából csak kihasznált.

most, 3 év elteltével kezdek újra talpraállni és beszélgteni fiúkkal.

ez az "azonnal randizok és kényszerítem a kapcsolatot 1. perctől"-stílus továbbra sem jön be, nálam a barátilag közeledők arathatnak sikert, amikor nincs randi-szaga az egésznek, nem kell rettegnek nem-et mondani a 2.-tól ha rossz volt, nem kell egymás után 5 cigit egyhuzamban elszívnom nehogy megcsókoljon :D (igen, volt pár katasztrófa-randim :D).

2012. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj ennyire rá. Ne úgy menj el randira, hogy most meg kell felelned neki, meg "juj mi lesz, ha megcsókol". Ne úgy fogd fel, hogy randiztok, hanem úgy, hogy simán találkoztok :). Ismerkedjetek, legyél felszabadult, aztán úgyis idővel kialakulnak az érzelmek, ha adottak a két félben a szükséges feltételek. Ne akard erőltetni az érzelmeid kifejezését, mert azok majd előbukkannak maguktól, ha valaki előcsalogatja őket. ;)
2012. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
megírod, hol laksz? :)
2012. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!