Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettegek a csúszós helyeken....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek a csúszós helyeken. Ez baj?

Figyelt kérdés
Azaz halálosan félek a koripályán és a sípályán. Valami olyasmi, mint egy tériszonyost felzavarni a kékesi tvtoronyba. Szerintetek ezt meg fogja érteni a barátnőm aki sírajongó? Én úgy gondolom, hogy akit szeretünk azt nem kényszerítjük arra amit nem akar. Ezt főleg lányok mondják szexdolgokra, de szerintem másra is igaz. Vélemény?
2011. aug. 21. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
ha ezt utána csinálod, akkor nem: http://www.youtube.com/watch?v=5ivakvs-TX4
2011. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Solarian ***** válasza:

Nemtom. Én nagyon szertek snowboardozni, korizni. Viszont tériszonyom van. De most osztálykirányduláson kalandparkba voltunk. Nem akartam égni. Úgyhogy 1,5 órát szaladgáltam 10 méter magasba a léceken. Elején halálfélelmem volt aztán mostmár nem érdekel milyen magasan vagyok. Nézz szembe a félelmeddel.

Szerintm a csaj nem fogja erőltetni ha szeret de gondold el micsoda jó programtól estek el amit a csajjal 2esbe tölthetnétek korizással!

2011. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy jó program lenne, de én se erőltetek olyasmit, ami jó program lenne, csak ő nem akarja.
2011. aug. 22. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!