Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledjek hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá, szólítsam meg? (Lentebb. )

Figyelt kérdés
Van a sulinkban egy nálam két évvel idősebb fiú... helyes, aranyosnak néz ki, érdekes személyiségnek. Viszont nem tudom hogyan közeledjetek hozzá, szólítsam meg és milyen témát hozzak fel.milyen ürüggyel szólítsam meg?(egyáltalán nem ismerjük egymást) Esetleg fészbukon írjak rá? (bár ez nem túl jó..) Nem feltétlenül párkapcsolatot akarok ebből az egészből kihozni.. bár elsősorban olyan szempontból szeretnék hozzá közeledni (persze nem rögtön). Köszi előre is! L/15
2012. febr. 1. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
te csak mosolyogj rá, esetleg egy szia aztán menj tovább...hadd lépjen ő utána.
2012. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem ismeritek egymást akkor a legegyszerűbb megoldás a facebook lenne. Kiindulásnak megteszi.
2012. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt feltetted már korábban is, igaz? :) Nagyon ismerős a kérdés...


Pl véletlenül gyakran összefuthatnál vele a büfében, rámosolyogsz, véletlenül hozzáérsz miközben elsétálsz mellette, stb...


Milyen ürüggyel szólíthatod meg:

- húú figyelj, bocsi, nem tudod mennyi az idő? - klasszikus

- bocsi, fel tudnád nekem váltani ezt a 100ast két ötvenesre?

- bocsi, úgy hallottam, értesz a mobilokhoz / géphez / xy dologhoz, nem tudnál nekem segíteni? és akkor előadsz egy történetet, hogy mi baja a gépednek / mobilodnak, stb...

- ha végképp nincs ötleted: bocsi, szilvásbuktát szeretnék készíteni délután, de nem tudom, hogy kell... nem jössz át segíteni?

- stb... a lehetőségek tárháza végtelen :)


23/F

2012. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat. Igen, korabban is feltettem a kerdest utolso valaszolo... ( nem ferek a borombe :DDD). A szilvasbuktas komolyan mondom jo, biztos vagyok benne h ertene a poent :)
2012. febr. 1. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!